Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A digitális Clear Blue adhat...

A digitális Clear Blue adhat a 9. dpo-n valós eredményt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a 10-es erösségű tezsteket 10.dpo után ajánlják először. Inkább várd meg Te is azt. Főleg hogy a clear blue a legdrágább teszt. Pont ilyen jó tesztet lehet kapni fillérekért is a neten ha többet veszel.....Csak ne iylen flancos.....
2013. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valós pozitívat elképzelhető. Pontosabban ha pozitív, akkor mindenképp valós
2013. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, egy teszt sem tud ilyenkor valós eredményt mutatni. Gyakori a negatív, még akkor is, ha elindult valami. Legelőbb az esedékes menses napján tesztelj, addigra már egyértelmű eredményt várhatsz. Ráadásul sokszor fordul elő, hogy a terhesség maga elindul, de mégis megjön. Ha tanácsolhatom, várd ki, hogy késsen. Nem lősz egy tesztet fölöslegesen, nem kell sakkozni, hogy vajon biztosan ott van-e a csík, hanem akkor már nagyon valószín, hogy szép, egyértelmű lesz a jelzés. (Remélem, két szép csíkocska)
2013. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.

A teszt leírásában is az van, hogy a menzesz előtt négy nappal már mutathat pozitívat, az esély erre 50% körül van.

Próbálj meg türelmes lenni, nem érdemes egy háromezer forintos tesztet elpazarolni.

2013. máj. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha gyógyszertárban veszed-veszitek, akkor 2000-2300 körül mozog az ára, sokkal olcsóbb, mint a dm-ben, hátha érdekel valakit.

Adhat valós eredményt, de én is várnék vele. Én elpazaroltam sok digitálisat és simát, türelmetlen vagyok, de a digitális teszt vagy minuszt vagy pluszt mutat és biztosra kell menniük, így nagyon halvány csíknál is inkább minuszos lesz. Én a 12-14. dpo-t ajánlanám inkább. Korai tesztelésre inkább a sima clearbluet, mert ott lehet már látni, ha halványan csíkosodik. 10-es erősségűeket személy szerint én nem ajánlom, sem az 1200 forintos Valentin nem mutatta még ki, sem az olcsóbbak a menzesz kimaradása előtt, csak után, sokat elhasználtam szintén. Holott más tesztek már rég pozitívak voltak.

2013. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!