Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha holnap délután tesztelek,...

Ha holnap délután tesztelek, valós eredményt mutat már a teszt, ugye?

Figyelt kérdés

17-én lett volna esedékes, de nem jött meg. Akár pozitív, akár negatív lesz az eredmény, nem lesz valótlan, igazam van?

Tünetem nem nagyon van, a menzesz elmaradásán kívül. Talán annyi, hogy szurkál a méhem, picit görcsölget.


2013. máj. 20. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, bár jobb lenne reggeli elsőből, az még biztosabb.
2013. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak délután jutok el boltba, és szerdáig meg kifúrja az oldalam a kíváncsiság. :)
2013. máj. 20. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, ilyenkor már időben tesztelsz, bízhatsz a teszt pontosságában. Az, hogy picit görcsölgetsz és szurkálódsz, még simán lehet baba mellett is. Szerintem, a babás nők 85%-a ilyet vagy hasonlót tapasztal a kezdetek kezdetén, ami teljesen normális. Nekem is volt ilyen és babás voltam. :)


Kívánom, hogy az legyen az eredmény, amit csak szeretnétek!

27 hkm

2013. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
várjuk az eredményt majd:)
2013. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet délután, rögtön megjelent a 2 csík! :)
2013. máj. 21. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok!

Gratulálok! :) Mondhatni, üdv a klubban! :D

Holnap hívd fel a nőgyógyászod, kérj majd időpontot, nagyjából a terhességed 6.-7. hetére időzítve. (Most jársz a 4. héten kb., mert az előző menses első napjától számolják.)

Addig szedj folsavat, és szokd a tudatot, kismama! :)

2013. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem új keletű a dolog, mert már van egy lányom. :)

Holnap megyek dokihoz, itthon lesz a férjem, én meg kihasználom az alkalmat. :)

2013. máj. 22. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!