Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 12. napján nem túl...

A ciklus 12. napján nem túl vékony a 4,5 mm-es méhnyálkahártya (ovu a 17. -18. napon szokott lenni)?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 12:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Köszi szépen!

Bal oldalon va egy 21mm-es tüszőm,jobb oldalon meg egy 18mm-es.Méhnyálkahártyám már 12,5mm-es:)Semmmit nem szedtem rá!

Van görbéd?

Az enyém ilyen:

[link]

Nagyon drukkolok neked is!

Írj h mi lett!!!

2009. okt. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Szia!


Kicsit későn válaszolok, de azért remélem még elolvasod :)

Hát nagyon jól alakulsz. Ezek szerint a hőd, ovu teszt, Uh mind ugyanazt mutatja. Szépen elindult felfele a hőd, na meg a kétcsíkos ovuteszt. Ilyet nekem sose sikerül produkálnom :( Van rajta két csík, de nem olyan erős, mint a kontroll...

Majd feltétlen írd meg mi lett, és ha van kedved muti a görbédet is!

2009. okt. 12. 15:05
 13/18 A kérdező kommentje:
Ami lemaradt: ebben a hónapban nincs görbém, már meguntam vezetni.
2009. okt. 12. 15:06
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Sajnos nekünk nem jött ösze ebben a hónapban,mert a hőm esik szépen lefelé:(((

[link]

A másik meg az ,hogy pé előtt 2 nappal hasi röntgenre kellett mennem,és lehet ez lett a gond.Én azért bízom benne hogy 22-én nem jön meg.De jó lenne ha nem esne tovább a hőm.

Bár a dokim szerint a hőre nem lehet adni,a mensi késése a legvalószínűbb,hogy terhesség áll fenn.

Te mikorra nem várod?Bocsi,lehet hogy már írtad,de nem olvastam vissza.

És amúgy te hogy állsz?

2009. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Szia!


Ne keseredj el, még nagyon korai lenne bármit is mondani. Még csak 6 nap telt el az ovu óta, még nagyon sok van vissza. A hőd simán visszamehet, és babás is lehetsz :)

Sőőt, ha babás vagy, akkor azt most még nem lehetne észrevenni a görbéden, majd a beágyazódás után csak, akkor sem feltétlen. Szóval nincs még veszve semmi, ez a hőesés még nem jelent semmit!


Hát hogy mikorra nem várom, azt pontosan nem tudom, mert nem ovu teszteztem és nem is görbéztem ebben a hónapban, a hasam meg 1.5 héten át fájt, szóval fogalmam sincs. Talán jövő hét csütörtök fele, de ha azt nézem, hogy mikortól nem fáj a hasam, az szombat. Akkor csak jövő hét péntek-szombatra nem várom.


Majd írj, hogy alakulnak a dolgok nálad :)

2009. okt. 13. 12:25
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Megint első vagyok:)

Olyan jól esik a bíztatásod!Köszönöm szépen!

Ma feljebb ment a hőm 36,8-ról,37,05-re:))Örülök,bár lehet tényleg nem jelent semmit.

Én jövőhét csütörtökre nem várom,de ebben a hónapban amúgy elképzelhető hogy 2-szer volt pém.Tünetem semmi,de majd a nemvárt utáni napon fogok csak tesztelni.

Te hogy alakulsz kedves kérdező?A méhnyálkahártyád tuti szép vastag már!Én nagyon drukkolok neked!!!Mjad írj..

2009. okt. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Látod, mondtam én, hogy nem kell hosszútávú következtetéseket levonni még a hődből. Lehet trifázisos lesz, akkor pedig nagyon esélyes a baba :)(bár erről tudnék mesélni ;) )

Én sem érzek még semmi különöset, de elég sok idő van még vissza. Mondjuk nem sok esélyt adok az egésznek, mert egész hónapban csak 3szor tudtunk együtt lenni, arra meg elég kicsi az esély, hogy az "jókor" volt :(


Mióta próbálkoztok? Első baba lenne?

2009. okt. 14. 12:47
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a trifázisos izé amiről írtál?Az mit jelent?Az mikor van?Írnál róla?--akár priviben is írhatsz--:)

Bocsi,lehet ,hogy ez hülye kérdés,de még nem hallottam róla...

Nekem valójában van már 2 lányom,13 és 8 évesek.De elváltam még 2004-ben,és azóta van egy NAGYSZERŰ élettársam,akinek nincs gyereke,és szeretnénk közös babaát.Egy kis fütyisnek nagyon örülnénk,de ha kislány lesz,azt sem adjuk le a portán:))

7hónapja próbálkozunk.Sajnos volt egy spontán vetélésem,és lemnet a baba a 10,5 hétben:((Várnunk kellett,és elérkezett az idő,de a múlt hónap sajnos nem kedvezett...

Az,hogy ti csak 3-szor tudtatok eggyütt lenni,nem jelenti azt,hogy nem lehetsz terhes!!!Hallottam nagyon sok helyen,hogy egyszer történt meg,és teherbe is esett...

A srácok 3-5 napig is elélnek odabenn.Tehát ha nem vagytok eggyütt,attól még ott vannak azok az erős kiskatonák!:)Én nem adnám fel a helyedbe!De nem is görcsölnék rajta,mert akkor TUTI nem jön össze!Mi már lazábbra vattük a témát,és talán most sikerülni fog:)Bár semmi tünetem nincs.

Amúgy sok nap különbség nem lehet köztünk a peteéréssel--mensivel kapcsolatban:)DRUKKOLOK NEKED ADDIG,AMÍG +-AT NEM TESZTELSZ!Aztán meg azért,hogy minden rendben legyen!

2009. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!