Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől még ezek lehetnek...

Ettől még ezek lehetnek terhességre utaló jelek?

Figyelt kérdés
pár nap van még a nem vártig, de mar a peterés óta fáj a mellem és most erősen erzem az alhwsam mindkét oldalt
2013. máj. 17. 13:13
1 2
 11/16 anonim válasza:
20.-ára nem várós vagyok... Akinek detto ugyanazok voltak a tünetei mint a kérdezőnek. Ma rózsaszínes váladékom volt, mintha tényleg meg akarna jönni :( sajnos :( De még mindig reménykedem :(
2013. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, az lehet a beágyazódástól is, ne add még fel a reményt
2013. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nekem is voltak tegnap meg tegnap elott rózsaszínes valadek, de csak a wc papiron
2013. máj. 18. 15:57
 14/16 anonim válasza:

Kedves kérdező!!!

Mennyire hasonlítanak a tüneteink :) Mellfájdalom, szinte a peteéréstől érződő meg akar jönni érzés, és most ez a rózsaszínes "izé", ami nekem is szintén csak a wc papiron jelentkezett :)

Reménykedjünk :))))

2013. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
igen egy az egybe ezek a tuneteim, mellfajdalom es megjon erzes, de ma nem erzem csak a mellfajdalmat. csinaltam tesztet, negativ :( nemtudom, nagyon szeretnem
2013. máj. 18. 16:45
 16/16 A kérdező kommentje:
nekem mostmár barnás is van,uh szerintem meg fog jönni :(
2013. máj. 18. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!