Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek terhességre...

Ezek lehetnek terhességre utaló jelek?

Figyelt kérdés
Szedek fogamzásgátló tablettát, viszont az utóbbi időben (kb 2 hónap) sajnos ezt elég hanyagul tettem, nem tartottam be az időpontot, mindig máskor, 3-4-5 órás különbséggel szedtem be őket. Pár napja fájnak a melleim érintésre, nyomásra, és alapállapotban is "érzem hogy vannak". A hasam is érzékenyebb, tompán fájdogál. 37 a testhőmérsékletem. És nagyon fáradékony vagyok, de nincs több tennivalóm, mint eddig. A hangulatom is elég ingadozó. Lehet, szerintetek hogy terhes lettem? Köszi a válaszokat!
2012. nov. 10. 20:14
 1/1 anonim válasza:
Elképzelhető, hogy terhes vagy, ezek lehetnek terhes tünetek is. De egyébként nagyon sok olyan ember van, aki rendesen szedi a fogamzásgátlót, és teherbe esik. Szerintem tesztelj egyem, és menj orvoshoz.
2012. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!