Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hetet késett a menzeszem,...

Szasza89 kérdése:

2 hetet késett a menzeszem, de most megjött. Voltak terhességre utaló tünetek elötte. Csinálhatok tesztet vagy várjam meg amig elmúlik a menstruációm? Tervezzük a babát.

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 2 hétben nem csináltál tesztet?
2012. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha megjött, és olyan erősségű a vérzésed, mint szokott, akkor sajnos valószínűleg felesleges tesztet csinálnod. Inkább készülj a következő alkalmas időszakra! :)

A legjobbakat!

2012. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az attol is fugg, hogy milyen intenzitasu most a menstruacio, ha rendesen van menzi(ahogy eddigi honapokban is), akkor szerintem nem erdemes tesztet csinalni, de ha ugy gondolod, hogy mas a mostani es kevesebb is akkor talan erdemes tesztet csinalni ha mar nincs semmilyen ver.
2012. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A 2 hét alatt nem csináltam tesztet.A mostani vérzésem eltér a szokottnál,gyengébb.
2012. szept. 4. 11:08
 5/15 anonim ***** válasza:
2 hete késett, és nem teszteltél? Akkor kellett volna, nem amikor már megjött. Lehet, hogy elkezdődött valami, de elment, vagy mégsem voltál az, és más miatt jött meg csak most.
2012. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor most nem teszteljek,igaz?
2012. szept. 4. 11:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj még ma, és ha pozitív menj azonnal dokihoz! Nem törvényszerű, hogy elmegy a baba! Én pozitív teszt után 3 napig véreztem, gyengébben mint a mensi, de azért elég erősen (doki látott akkor, és szerinte is mensiszerű vérzés volt). És ott maradt a baba! Még a doki is meglepődött, mert mikor véreztem ő is azt mondta, hogy valószínűleg teherbe estem csak nem tudott megmaradni. De vannak "csodák". :)) Úgyhogy tesztelj! 2 hét késés után már napközben is simán kimutatja a teszt.
2012. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Megnyugtattál 1 kicsit hogy még van esélyem rá hogy terhes vagyok.Hát vannak csodák,gratulálok :)
2012. szept. 4. 13:07
 9/15 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet (Gabriel)és halvány piros lett,de elég jól látható.Akkor lehet hogy babás vagyok?
2012. szept. 4. 15:12
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!! Halvány vagy sem, ha két csíkos akkor pozitív. Ne késlekedj, minél előbb menj orvoshoz, mondd meg, hogy 2 hetet késett a vérzésed, más is mint szokott lenni, és pozitív a terhességi teszt. Nem tudom, merre laksz, én a helyedben neten rákeresnék a környékbeli magánrendelőkre, és még ma elmennék oda ahol van rendelés. SZTK szerintem felejtős, ott sokszor sajnos nem nagyon foglalkoznak az emberrel.
2012. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!