Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 10 nappal hamarabb megjött...

Kb 10 nappal hamarabb megjött a menstruációm, mi lehet az oka? :/

Figyelt kérdés
Másfél hete feküdtem le a barátommal ( második alkalom volt életemben) nagyon fájt is és utána elég erősen véreztem de aztán ugye elmút, kcisit félek napok óta h nem e lehet vmi következménye vagy valami baj, és ma megjött, de 10 nap Múlva kellenne kb. lehetséges hogy ennyi idővel hamarabb megjöjjön? Félek h terhesség jelei vagy nemtudom, lehetek terhes?:s kérlek segítsetek!
2012. aug. 30. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek nem lehetsz terhes. Vagyis nagyon kicsi az esély. Azért vérezhettél mert lehet nem szakadt az elsőnél el rendesen a szűzhártyád. Hamarabb megjött a mensi nem baj.. Nekem is volt már úgy bár még szűz vagyok. De nem mindenkinek áll be hamar. Nekem általába 10 napot késik :D Nyugii..:D DEhányéves vagy?
2012. aug. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ , már nem beparáztam. 16 vagyok:)
2012. aug. 31. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!