Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hét és vagy megjön vagy nem...

1 hét és vagy megjön vagy nem a menstruációm. Csinálhatok ma már eredményes tesztet?

Figyelt kérdés
mert már annyira izgatott vagyok. :)
2008. júl. 28. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még,Tudom nehéz az első hónapban én is egy másfél héttel elöbb csináltam tesztet a mensi elött pozitívat aztán megjött hmarabb is mint kellett volna...Csalodotságomba megfogadtam többet nem tesztelek csak a mensi napján,ebbe a hónapba bejött pozitív és 5 napja késik.
2008. júl. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg a mensi elmaradását, mert most még valószinüleg úgy is negativ lenne a teszted.
2008. júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is várd meg az első napot legalább, mert ha most tesztelnél, ha terhes is vagy, nem biztos még, hogy kimutatja....kivéve, ha ikrek;)

2008. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2008. júl. 28. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:
várj!!!még nagyon korai!Nekem 3 nap van a nemvártig, mégsem merek tesztelni...majd aznap reggel
2008. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!