Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől még ezek lehetnek...

Ettől még ezek lehetnek terhességre utaló jelek?

Figyelt kérdés
pár nap van még a nem vártig, de mar a peterés óta fáj a mellem és most erősen erzem az alhwsam mindkét oldalt
2013. máj. 17. 13:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
a fejem pedig nagyon fáj és mindig éber alvo voltam, most egy hete meg csak aludnek egyfolytaba
2013. máj. 17. 13:20
 2/16 anonim válasza:
Detto ugyanez, a fejfájást leszámítva. Én is kb. a peteérés óta érzem hogy feszül a mellem és alhasi megjön éréseim is vannak. Május 20 körülre nem várom..
2013. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 wiwikeh válasza:

igen lehetnek nekem is fájt a mellem vagyis duzzadt volt éreztem hogy nagyobb mint elötte volt, és én is mindig aludtam, volt hogy ülve elaludtam :D szoval lehetnek terhesség jelei :)


2hónapos baba anyukája

2013. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
én 19éré nem varom... a menstruacio 14napjatol erzem ezeket.... ami meg furi, h mindig problémám volt a szekrekedessel es lassu volt az anyagcserem, most meg naponta 2x, 3x is megyek wc-re
2013. máj. 17. 13:50
 5/16 anonim válasza:
13:46 - os hozzászóló vagyok. Engem csak ez a menzesz szerű alhasi görcs idegesít vagyis gyanús, hiszen ha teherbe estem volna akkor ezeket már nem kellene érezzem, nem? És nem is kimondottan a nem vártam előtt érzem, vagyis most, mondjuk most is, de már vagy egy hete bele bele áll a fájás és ttál olyan mint ha meg akarna jönni.
2013. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nekem sok olyan van ami eddig nem volt és ezt az alhasi fajdalmat ket hete erzem mensi elott szoktam csak kozvetlen amugy..... kivancsi vagyok mi lesz hetfoig, mindenesetre nagyon orulnek, ha nem jonne meg
2013. máj. 17. 14:05
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia, én is így vagyok. Nemrég tettem fel én is kérdést emiatt.
2013. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Ha valamelyikőtöknek van fejlemény ezügyben, írjátok meg


13:46 os voltam :D

2013. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is 20-ára nem várom. Nekem is lassan 2 hete, hogy esténként fájdogál a hasam. Mintha meg akarna jönni.... meg még van pár tünetem..
2013. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15:21-es vagyok, nálam a mensis görcsök mellett ez a második nap, hogy hányingerem is van
2013. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!