Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák, apukák,...

Kismamák, anyukák, apukák, tapasztalat?

Figyelt kérdés
35 éves fiatalember vagyok. párommal, új döntöttünk, babát szeretnénk végre. :) ő 24 éves. segíthetnétek abban, hogy mi ilyenkor a teendő. azt azért tudni kell, hogy pár hónapja megint szedi a fogamzásgátló gyogyit. tudom, annak is ki kell tisztulni a szervezetből teljesen. mi a teendő? még tapasztalatlanok vagyunk ebbe kicsit, ezért szeretném a véleményeteket kikérni. írjatok le mindent szép sorban. mindent, aminek köze van a tervezéshez, a kihordáshoz a szüléshez és az utána következő "korszakhoz". gondolok itt ilyenekre- orvoshoz elmenni, oltások, név választás, tervek, segély, tb kártya intézése, praktikák, gyerek ruha és holmi választás vásárlás majd... stb. kicsit tudom, előre szaladtam ebben a témában! előre is köszönöm a segítséget!

2013. máj. 14. 06:27
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/422 anonim ***** válasza:
78%

Szívből gratulálok!! Elejétől drukkolok nektek. Nekünk is már csak pár hét van. A neked adott tanácsok nekem is hasznosak.

Minden jot kivanok nektek is, es minden valaszolonak.

2014. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/422 A kérdező kommentje:
már kilenc naposak vagyunk kérem!!!! :) egyre jobban szeretem!
2014. szept. 27. 06:44
 173/422 anonim ***** válasza:
81%
<3
2014. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/422 anonim ***** válasza:
78%

mi meg 5 naposak :) Lucánk született, 2 kisfiunk mellé.

gratulálok nektek :)Jó egészséget

2014. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/422 A kérdező kommentje:
gratula! sok boldogságot. mi ma már 10 naposak vagyunk. :)
2014. szept. 28. 06:02
 176/422 A kérdező kommentje:
várom az ötleteket. éjszaka rájött az üvölthetnék, semmi nem volt jó neki. nem akart enni, tisztába is lett téve, melege se volt, nem fázott, büfi is volt, torna is volt... de aztán egyszer csak abba hagyta...
2014. szept. 29. 07:26
 177/422 anonim ***** válasza:
28%
Hol aludt? Köztetek, vagy külön?
2014. szept. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/422 anonim ***** válasza:
28%
Esetleg a pocakjat banthatja valami, az anyuka miket eszik?
2014. szept. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/422 anonim ***** válasza:
30%

Ez most nagyon nehéz időszak, persze később sem feltétlenül lesz könnyebb, csak más nehézségek lesznek.

Ilyenkor sokat számít, hogy mennyit eszik, anyuka ha szoptat mit eszik mert sok kaját kerülnie kell mert a baba pocakját bántja. Ha tápszer akkor akár váltani is érdemes mert lehet a másik jobban beválik. Függ, hogy kaki van-e, mert attól is kínlódhatnak, a lábfelhúzás nagyon jó a pocaknak, de gondolom ilyesmiket csináltok amúgyis.

Hidd el ilyenkor sokat sétálgatnak a gyerekkel fel alá a szobában aztán egyszer csak elalszik, ilyenkor nem tudják még megmondani mi a bajuk és mégcsak látni sem feltétlenül látod mi a baj, mint később, ha fáj a füle akkor mutatja..... ilyenkor még nincs semmi ilyen jelzés, csak a sírás. De nem feltétlenül bajt jelent, ha sír, lehet csak melege van, vagy fázik vagy csak kézben szeretne lenni. Érdemes esetleg próbálkozni játszócumival, sokszor az is beválik. Mi is próbálutk egy darabig elfogadta aztán váltott más kedvencre, azóta is rája :) akár párna, takaró ilyesmi is jó, vagy szundikendő.

2014. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/422 A kérdező kommentje:
Köszönjük a jó tanácsokat, sok mindent kipróbáltunk. Egyeztettünk a védőnénivel is. A görcsök és az azok miatti sírások enyhültek, már többet alszik, de esténként lefekvés előtt, és naponta egyszer rájön a hisztizés. Semmi nem jó neki. Meg van etetve, nincs melege, nem fázik, tisztába van rakva, sehol nem jó neki, cumit kiköpi kis idő múlva, séta ringatás se jó. Valami ötlet? :)
2014. okt. 5. 08:15
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!