Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki menstruál a terhessé...

Ha valaki menstruál a terhesség elején, honnan tudja, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Meglepődve olvastam, hogy ez lehetséges, de akkor honnan tudja, hogy babát vár? Vagy valamiben különbözik az igazi mensi a terhesség elején lévőtől?

Csak egyszerűen érdekel a téma....Köszi előre is a válaszokat!


2008. jún. 17. 10:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Te jó ég!!!!!!! Ez nagyon durva! ha csinált uh-át akkor sem látott semmit. Azért egy 17 hetes magzat nagyon nagy már.

Szerintem amúgy nem azért nem jön. Reméljük rendesen, megcsinálták a műtétet. nekem semmi gondom sem volt, mégsem jön össze a baba

2008. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
47%
Azt mondta a doki az ultrahangkor, hogy fel vagyok fázva, mert nagy a hólyagom, mikor pisiltem.... Nagyon nehéz volt meghozni a döntést hogy elvetettem, és mikor 17 hét múlva ő még mindig élni akart, akkor meg a doki miatt az élet vette el tőlem.. Mindenkinek szurkolok, hogy legyen kisbabája és hiszem, hogy a kisbaba akkor és oda születik, ahova ő akar. Remélem, engem is választ majd mégegy kisbaba akire sokkal-sokkal jobban fogok vigyázni! :)
2008. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!