Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pozi teszt előtt milyen...

A pozi teszt előtt milyen jeleid voltak ami már biztosan a babára utalt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hányinger előtte pár nappal
2013. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nemvárt napján teszteltem pozit, délután. Előtte 1 héttel szagokat éreztem, és szédelgett a fejem is már.
2013. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

91 volt a pulzusom, na mondom, tuti terhes vagyok!:D

illetve 1-2 éjszakai wc járat

2013. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a 8. hétig semmi
2013. máj. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Mellfeszülés, ami menstruáció előtt nem volt rám jellemző. Mivel volt már egy terhességem, és ugyanezt a tünetet tapasztaltam akkor is magamon, így már gondoltam, de azért azt nem mondanám, hogy 100%-ig biztos is voltam magamban. Nemvárt napján pozitív lett a tesztem, az erősített meg.
2013. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"Biztos" jel sosincs. Nekünk ugyanis a második próbálkozásra sikerült, de az első próba után is beképzeltem magamnak olyanokat, hogy szagundorom van meg hasonlók. Másodjára is ugyanígy olyan érzésem volt, hogy sikerült, de ez esetben be is jött. Felesleges ezen agyalni, várd meg a tesztet és addig próbálj nem gondolni rá, foglald el magad valamivel.
2013. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

semmi. 4 év várakozás után jött a baba, úgyhogy én simán beképzeltem magamnak mindenféle tünetet.


amikor terhes lettem, semmi nem volt, a 8. hét után egy kis émelygés, és ennyi

2013. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem az ajkaim beduzzadtak óriási vörösre és kirepedeztek

akkor még nem tudtam mi lehet ez mert előtte soha nem volt még velem ilyesmi

utána teszteltem és az volt :)

2013. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmire gondoltam ami feltűnő tünet lehet, kis émelygés, szédülésre nem adok, mert olyan már volt sokszor és mégsem volt baba. Igyekszem nem agyalni, de már több mint két éve várjuk és árulkodó jeleket szerettem volna olvasni. :)
2013. máj. 10. 12:24
 10/11 anonim ***** válasza:

ez nagyon feltünő volt úgy néztem ki mint geronadzómária :D


sok sikert nektek

2013. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!