Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 4 hetes terhességet biztosan...

A 4 hetes terhességet biztosan kimutatja a teszt?

Figyelt kérdés
Az én ismerőseim mind 6. héttől teszteltek, de én nem tudok várni és nem tudom mennyire megbízható ilyenkor.
2012. okt. 18. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
4hetes terhes vagy akkor amikorra a mensid várnád. szóval vannak elég érzékeny tesztek amik már akár a nem várt előtti napon is kimutatják. lehet próbálkozni!
2012. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem jött meg. Szóval majd veszek egy tesztet. Köszi a választ. :-)
2012. okt. 18. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem pozitívat mutatott aznap, amikor meg kellett volna jönnie (vagyis nem kellett volna). Szerintem nyugodtan csinálj egy tesztet! Viszont érdemesebb gyógyszertárit venni, mert nekem a hipermarketekben kapható csak később mutatott pozitívat. Sok sikert!
2012. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Múlt hét kedden kellett volna megjönnie. Elmentem vettem egy tesztet, délben teszteltem, és pozitív lett!!

Holnap elmegyek orvoshoz, kiváncsi leszek mit lát majd!!!??

2012. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4- es: Én azt hallottam, hogy a 6. hét előtt még az orvos sem nagyon lát semmit. Persze nem volt még terhességem, lehet ez nem igaz.


3- as: Igen, gyógyszertárban szeretnék venni én is. :) Szerintem a párommal fogom megcsinálni.

2012. okt. 18. 14:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap este megcsináltuk és pozitív.
2012. okt. 21. 11:05
 7/8 anonim ***** válasza:

gratulálok.


én 5hetesen már voltam dokinál,mert barnásfolyásom volt és nagyon megijedtem. és ekkor hüvelyi u.h.-al megnézte és a petezsák már látható volt. de tényleg a 6.hét után látványosabb a dolog

2012. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :-) Én csak görcsölök és szúr a hasam, az ijeszt meg. Elég rendszertelen a ciklusom, szóval a doki többre számolna mint 4 hét, viszont én napra pontosan tudom hogy mikor ''készült'' a babóca. Így nem tudom mikor menjek, de most voltam 4 hetes pont tegnap. Lehet hogy jobb lesz ha várok, bár ez a hasszúrás és görcs aggaszt. (Mondjuk hallottam már több kismamától is, hogy érzett ilyet.)
2012. okt. 21. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!