Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehet h a teszt nem mutatja...

Az lehet h a teszt nem mutatja még ki a terhességet?

Figyelt kérdés
Szep. 11-én volt meg utoljára, de már olyan 8-9körül már meg kellett volna jönnie, de még semmi előjele sincs a dolognak (előtte barnázgatok 3napig mire rendesen megjön). Ma csináltam 1 tesztet, ami negatív. Szerintetek van még remény?
2012. okt. 10. 13:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és nem reggel hanem délben csináltam meg a tesztet. Az lényeges h reggel az elsőből teszteljünk?
2012. okt. 10. 13:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Mensi napjától már ki kellett volna mutatni neki. Csinálj egy másik tesztet lehet hogy a teszt becsapott.
2012. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan lehet h a teszt "becsap"????
2012. okt. 10. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szabályosak a ciklusaid szerintem igen van még remény. Én is hasonló cipőben járok. Nem tudom, hogy miért de még mindig nem jött meg és a tesztem is negatív lett. :( Bár nagyon szeretnénk kisbabát. Remélem csak átvált ez egy poziba.
2012. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak olyan tesztek amik szeretnek áll pozitívat vagy áll negatívat mutatni! Ezért érdemes akár 2 fajta tesztet használni,vagy olyat venni eleve amiről sokan vannak jó véleménnyel! Várj még 1-2 napot és tesztelj újra ha addig nem jön meg,mert bármi más oka is lehet annak,hogy késik!
2012. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!