Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazodas után 17 nappal...

Beágyazodas után 17 nappal már biztosan kimutatná a teszt ha baba lenne?

Figyelt kérdés
17 nappal ezelőtt volt egy beágyazodashoz hasonló pecsetelő verzesem, nem igazán tudtam minek vélni és attól féltem baba van a dologban ezért ma csináltam egy tesztet, de negatív lett.. Érdemes ilyenkor másikat csinálnom? Holnap kellene megjonnie amugy, azt biztosan megvarom... Ha nem terhesség, mi okozhat még nagyon rövid ideig tartó pecsetelő vérzést?
2013. ápr. 9. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy picike hormonzavar is okozhatta a pecsételő vérzést. A beágyazódási pecsételés is inkább a nem várt napján szokott lenni. Peteérésed lehetett 17 nappal ez előtt és olyankor simán előfordulhat picike vérzés. De az nem beágyazódás!
2013. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!