Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt egy nappal...

Nem várt előtt egy nappal teszt korai volt még?

Figyelt kérdés
negatív lett, bár igaz most csináltam mert érzek fura tüneteket. Holnapi teszt biztos lesz már ? ( ha nem jön meg persze)25ös 2db-os x-epilem van itthon
2013. márc. 9. 15:47
 1/3 Tunde1983 ***** válasza:

szia

nekem januar 14en volt a nem vart, 13an teszteltem negativat. el is keseredtem hogy mar megint sehol semmi, de csak nem jott meg, aztan 25en teszteltem egy pozitivat. szerintem 5-10 napos ciklus keses eseten erdemes tesztelni. ne add fel a remenyt, (a negativ teszt ellenere irtozatosan emelyegtem)

13hkm

2013. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! nekem a nemvárt előtt lett egy halvány pozim!De nem mindenkinek ugyanolyan! Lehet,hogy 1 héttel a nemvárt után fogja kimutatni!Olyat is hallottam,hogy csak 2 hét múlva lett két csík!Ne keseredj még el!
2013. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) hétfőn megpróbálom újra :)
2013. márc. 9. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!