Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezzel a módszerrel összejönne...

Ezzel a módszerrel összejönne a baba?

Figyelt kérdés

2,5 éve próbálkozunk a babával, de eredménytelenül. A páromnak semmi baja, nekem nincs PÉ-m. szedtem a clostit, de semmi eredmény.

Most arra gondoltam, hogy kipróbálom a következőt:

ciklus első felében málnalevél tea napi 2-3 csésze

ciklus második felében palástfű tea napi 2-3 csésze

és közben szednék napi 1 tabletta barátcserjét.

ez szerintetek beválna? volt már akinek összejött így a baba?

azt olvastam, hogy kb. 3 hónapig kellene ezt a kúrát csinálni.


2009. szept. 29. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
miután együtt voltunk úgy pihentem,hogy a fenekem alá tettem 1 párnát.a2.hónapban meglett az eredmény.most 8 hónapos a kisfiam.volt amikor így el is aludtam:D
2009. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok.nem a kérdésre válaszoltam tudom.csak elmondtam nekem mi jött be.nekem az volt a kisebb akadály,hogy hátra hajló a méhem.ettől nehezebb teherbe esni.hamar összejött.
2009. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátcserjéből napi 2 vagy 3 szemet szedj! Határozottan az a véleményem, hogy ártani nem ártanak ezek a dolgok, én hiszek bennük,hogy használnak. Persze jó minőségű készítményeket vegyél. Sok sikert.
2009. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ó köszönöm szépen a gyors válaszokat.

kipróbálom akkor ezt a kúrát mindenképp, de akkor a barátcserjéből is 2-3 szemet fogok szedni, mondjuk a teával? mert abból is 2-3 csésze kell:)

meg a párnás módszer

írok majd, hogy mi a helyzet

remélem sikerül, mondjuk karácsonyra egy + teszt a páromnak:)

2009. szept. 29. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy ajánlották a teákat, hogy reggel és este egy-egy csésze kortyolgatva. A palástfű teánál lényeges, hogy ne fémedényben készítsd.
2009. szept. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg a Barátcserje kapszula helyett a Premens-t ajánlom. Azt patikában tudod megvenni, be van vizsgálva és rendelkezok minden egedéllyel, nem úgy, mint a zafír Barátcserje kapszula. A Premensben is csak barátcserje van.
2009. szept. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

elvileg nem volt peteérésem, az utsó vagyis closti előtti hónapban cickafark teát ittam középidőig aztán palástfüvet a nemvártig..

nem jött meg.. két kétcsíkos tesztem volt.. 5 hetesen uh-n láttuk 10 hetesen hivatalosan is kismami lettem... most 17 hetes múltam ..


megjegyzem ez a harmadik babánk.. a fene sem érti miért jött össze nehezen... de a lényeg hogy itt van.. mindegyik gyermekem akkor fogant már meg amikor nem agyaltam rajta. ..

a kislányom hsg után, a kisfiam sokára amikor újra jött volna egy hsg.. és a picurka most amikor feladtuk és gyógyszert kaptam volna..

lehet hogy pszichés okai voltak?

most már soha nem tudom meg, de szerintem a teák hatását és az immunrendszeredet is erősíti a nyugalom! remélem hamar babás híreket kapsz!

vagy próbáld ki az aviva tornát, Jónás módszert( nekem ugyan nem jött be) vagy itt olvastam hogy termélvizes wellness hétvégék is csodákat tettek egyes csajoknál..

2009. szept. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!