Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha netán most összejönne a...

Ha netán most összejönne a baba,17. -ére nem várom, tehát még nem tudok semmit, de viszont kell használnom klion hüvelytablettát, az nem befolyásolja? Vagy nem árt?

Figyelt kérdés
pár napja van hüvelygombám,és ezt irta fel a doki.de azt még nem tudhatom h összejön-e a baba.mivel 17.-ére nem várom.remélem ez nem befolyásolja.
2009. febr. 11. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem befolyásol semmit, mert a méhszáj zárt, nem juta el oda "fel" semmi. Nagyon dukkolok!!!!
2009. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen,megnyugtattál.csak sajnos ez a gomba 2-3 havonta visszatér:(lehet ez miatt nem jött össze még.jó lenne már ha összejönne.
2009. febr. 11. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is 17-re nem várom. Neked van valamilyen tüneted? J.
2009. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem,nincs semmi tünetem.talán annyi hogy szokott néha fájni a méhem.de ez nem tünet.a folyást most nem tudom figyelni,a gomba miatt.
2009. febr. 11. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
én nem használnám a hüvelytablettát. Mikor velem volt ilyen, előszőr csináltam egy Candida tesztet (DM-ben lehet venni), pozitív lett. Erre például nem jó a Klion, hanem Canesten kell, a Klion csak elfedi a tüneteket, de nem gyógyulsz ki. Honnan tudta a doki, hogy nem candida fertőzésed van? Csinált tenyésztést?
2009. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem csinált tenyésztést.de megvizsgált.hát gondolom hogy csak tudja.rákell hallgatni.és muszáj használnom,mert akkor rosszabb lesz.hát remélem ha most sikerült,ez nem fog neki ártani.de nem is biztos hogy az vagyok.jövő héten kiderül.mást nem nagyon tudok tenni.ez van,sajnos.mi az amit mondtál?hüvelytabletta?nem hallottam még róla.
2009. febr. 11. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is Klion tablettát és Klion kúpot kellett használnom, és azt mondta a nőgyógyászom, hogy semmit sem befolyásol. Én 14-re nem várom. "Tünetem" csak annyi, hogy 37-37,3 körül mozog a hőm. Normál esetben ez 36,4. Szurkolok:)
2009. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!