Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38hetes vagyok, csak tegnap...

38hetes vagyok, csak tegnap kaptam a folyásomra hüvelytablettát, mi lesz ha a szülésig nem múlik el? Tudnak valamit csinálni h a baba ne kapjon el semmit?

Figyelt kérdés
Nem hiszem h hüvelygomba mert nem viszket meg nem is éget csak fehér folyásom van,meg 2dik hete van a vizeletemben valami,és erre írta az orvos a kúpot.Ugye nem lesz baja a babának???
2008. márc. 27. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

Én is most vagyok benne, de én még csak 28hetes vagyok...HA TELJESEN ZÁRVA VAN A MÉHSZÁJAD, AKKOR NINCS SEMMI BAJ, A BABÁNAK NEM LESZ SEMMI BAJA!!!!!!NEKEM IS PONT EZ VAN, ÉN IS TEGNAP KEZDTEM EL HASZNÁLNI, DE NEKEM VALAHOGY NEM GYERE BE EZ A HÜVELYGYULLADÁS:(:(NE AGGÓDJ, HA NINCS NYITVA A MÉHSZÁJAD, AKKOR NEM LESZ BAJA A BABÁNAK, DE HA NYITVA VAN , AKKOR A DOKIDNAK TÁJÉKOZTATNI KELLETT VOLNA , HOGY VALAMI BAJA LEHET A PICINEK, A MAGZATBUROK MEGVÉDI A PICIT, SZÓVAL NINCS SEMMI BAJ!!!!!!!

NYUGI ÉS ELMULIK, 10DBOT KAPTAM ,ÉS TUTI ELMULIK, VANNAK OLYANOK A KÖRNYEZETEMBEN, AKIKNEK SOKSZOR KELLETT HASZNÁLNIA KÚPOT A TERHESSÉG ALATT, VOLT AKINEK 5-6SZOR, ÉS EGÉSZSÉGES BABÁJA LETT.....SZÓVAL NYUGI

SZIA

2008. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem h ha szülésig nem múlik el akkor szülés közben már nem tudnak semmit tenni?
2008. márc. 27. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ van e baktérum a háttérbe (ezt kenetvétellel meg tudják állapítani) ha igen akkor szülés alatt kapsz majd antibiotikumot hogy ne fertőzödhessen meg a baba és utánna is kezelik őt megelőzésképp. Ha gomba az nem vészes ha el is kapja a szülés folyamán, mert max szájpenésze (asszem így hívják) lesz azt meg csak ecsetelni kell és elmulik. Amugy lehet gomba attól h nem viszket mert nekem is kijött a tenyésztés alatt pedig nem volt panaszom. Amugy ezekről a dolgokról a dokinak tudnia kell h ha van vmi kapj kezelést szülés alatt! Szülésre mikor mész említsd meg bizti kedvéért neki mert nem várhatjuk el tőlük h mindenkiről mindent tudjanak és emlélezzenek így biztos lesz! 33 hetes kismama
2008. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!