Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán ha lefogynék összejönne...

Talán ha lefogynék összejönne a baba? 160cm 59kg vagy ilyen sullyal más is terhes lett?

Figyelt kérdés
tudom nemvagyok kövér de kicsit fogynom kéne pl 53 kg ra!nemvoltam én ilyen sulyban mégsoha!!mindig 50 voltam. miota nemdolgozom azota van . nemérzem elhizottnak magam de lehet ettőlnemjön?
2009. márc. 20. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a volt sógornőm, olyan 155cm volt és minimum 100kg, de inkább több és 3 gyermeke született.

Egyébként a 160cm az 59kg-mal nem rossz egyáltalán, tudom hogy tudod. :)

Tehát szerintem, nem ez az oka.

2009. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy emiatt nem jön össze a baba. Én a 4. babámmal 62 kilóval lettem terhes és 159 centi vagyok.. Az előző terhességeimet kb 54 kilóról kezdtem. De ha te jobban éreznéd ettől magad, akkor lehet, hogy jót tenne és a baba is sikerülne. Minden jót! Teljesüljön a vágyad!
2009. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg attól függ, hogy te hogy érzed. Az én anyukám is 160cm és 2 terhessége volt, és mind a kettőnél fölment 90-95kg-ra. Azt hiszem azt mondta kb. 65kg volt mindkettő előtt. Most 72kg és nagyon csinos most is sok fiatal leányzó is megirigyelné az alakját többek közt én is.
2009. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem vagy kövér, szerintem még telt sem. Én 160 cm-vel vagyok 58 kg, és csodálkozom, hogy hol mehetne még le rólam kiló. Fogyózok kicsit, 55-ig szeretnék lemenni. Mikor terhes lettem, kövérebb voltam, mégis sikerült teherbe esni.
2009. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!