Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki szeretnék próbálni a jónás...

Ki szeretnék próbálni a jónás módszert, és a Jónás napom a menszi utolsó napja. Ha esetleg akkor összejönne a baba, akkor a peteérés ebben a hónapban már nem is lenne? (Nem is érezném a tüneteket:folyást, szúrkákat? )

Figyelt kérdés
Van akinek bevált már ez a módszer? Vagy ismerősének, bárkinek...
2008. nov. 6. 10:02
 1/5 ketteske ***** válasza:
Nekem bevált, most vagyok 6 hetes.
2008. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Gratulálok. Ha meg szabad kérdezni, nálatok hogy vált be? Mi a tapsztalatod? A J. nap előtti nap a legesélyesebb, úgy hallottam.
2008. nov. 6. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem hiszek az ilyen dolgokban még akkor sem ha ez másnak bejött.a lényeg a menstruáció első napjától számított 14 nap.minden másnap sex,ne görcsölj és kész a baba.
2008. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ketteske ***** válasza:
1.válaszoló vagyok. Nekem az elözö mensi utáni 21. napon volt a peteérésem. Ennyit a nagy matekozásról. Elötte, aznap és utána egy nap voltunk együtt.
2008. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez nem matekozás, ha nekem szólt.vannak kivételes esetek.neked akkor nekem viszont az első 14 napban(menszit beleszámolva)mert pontossan nem lehet tudni hogy mikor és hány órakkor!az orvosok is az első 14 napról beszélnek.ők koponyák és jobban értenek az ilyen dolgokhoz mint mi.
2008. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!