Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, házas. Kb fél éve abbahagytam a fogamzásgátlót, de nem azért mert gyereket szeretnék, hanem mert folyton kiújult a hüvelygombám, meg egyéb problémáim is voltak.

Lényeg, hogy már 18 napja késik, és fura tüneteket tapasztalok magamon. Első persze, az hogy még mindig nem jött meg, de szinte minden nap úgy érzem, hogy meg fog jönni. Furcsa mód, ilyen melegben megfáztam, fájt a torkom, orrom be van dugulva, folyamatos hőemelkedésem van. Itt olvastam, hogy ez is jel lehet. Egyébként rengeteg vitamint szedek, szóval nem értem...

A mellem is érzékeny és meg van dagadva, mondjuk az minden mensi előtt az. De ma megnéztem jobban a mellem és a bimbó körüli résznél mintha hámlana.

Ja igen, és a védekezést tekintve, gumival, és olykor megszakításosan voltunk, soha nem ment el bennem!!! És a jobb petefészkem fájdogál. Lehet már bemesélem magamnak a terhességet, nem tudom, de amúgy sem volt soha pontos, így ha nem lennének ezek a plussz dolgok nem is kérnék segítséget...

Aki hasonló cipőben járt, vagy jár, vagy aki bármit tudna ezzel kapcsolatban nekem segíteni, kérem írjon!


Ja és nem igazán örülnék a gyereknek, szóval inkább a félsz van bennem, nem az öröm :(


2013. máj. 2. 15:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt a torkom mind a két terhességem elején! fájtak a melleim, ezt még most is meg van 12 hetesen.


Vegyél tesztet és kiderül!

2013. máj. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
kedves makacs kérdező. igen, nekem voltak hasonló tüneteim, rengetegszer életemben, a PMS részeként, amikor késett, aztán zuatagként megjött, nagyjából évi 3x. aztán egyszer ugyanezek a tünetek jelentkeztek megint, na mondom, egy újabb fájós menzesz elé nézünk, de csak nem akart megérkezni.nekewm a teszt adott választ, mondjuk nem 18, hanem 5 nap után és voltam annyira felnőtt, h meg mertem csinálni a tesztet ahelyett, h a gyakorinra írjak és arrogánsan osszam az észt, h "nem ezt kérdeztem, nem ezt kérdeztem!" amúgy én is tehrbe estem, megszakításos mellett, a párom végig megőrizte a lélekjelenlétét és mégis átvágta magát kiscsákánnyal. úgyhogy jók az esélyeid a babára. mi mondjuk hihetetlenül örülünk neki :)
2013. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kétszer voltam terhes, mind a kétszer meg voltam fázva peteérés után kb. egy héttel és legalább 3 hétig voltam náthás. Az első baba elment a második jelenleg a pocakomban lakik. Hogy a megfázás tünet e nem tudom, de azért fura, mert soha nem szoktam beteg lenni, és ilyen huzamosan meg főleg nem. Minden terhesség más, persze lehet csak be ebszéled magadnak, de elképzelehtő , hogy terhes vagy, csinálj tesztet, mert sajnos csak az tud neked választ adni. Még annak is nehéz megszokni a gondolatot, hogy babát vár aki tervezi, nem hogy akinek csak jön. Természetes ha megijedsz, ha majd kétségbe esel, de hidd el, hogy ha ő "védekezés" mellett is beköltözött akkor ennek így kellett lennie. Ijesztő elsőre a gondolat, de minden rendben lesz hidd el.
2013. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kedves 12. válaszoló! Aki nem a kérdésemre válaszol, annak miért ne írhatnám, hogy nem ez volt a kérdés?! Nem vagyok arrogáns, csak szerettem volna tudni, hogy járt-e valaki hasonló cipőben mert félek. Lehet, hogy te bátrabb vagy, de én sajnos nem, és úgy akarom megtudni, hogy mi van, hogy a férjem mellettem van, és nem telefonon elmondani neki. Nekem hihetetlen ez az egész ami velem történik, mert így még soha életemben nem éreztem magam mint ahogy most! Én amúgy soha nem görcsöltem mensikor, igazából soha nem viselt meg annyira, csak fájdogált, meg a petefészkem szúrt olyankor, ennyi. Nem akartam megbántani senkit, csak félek, és ideges vagyok.
2013. máj. 2. 18:19
 15/18 A kérdező kommentje:
Kedves 13. válaszoló! Köszönöm a biztatást. Holnap minden kiderül, remélem túl teszem magam rajta én is. Majd leírom mi lett.
2013. máj. 2. 18:23
 16/18 anonim ***** válasza:

14.

a kérdésedre viszont egyetlen korrekt válasz adható: ilyen is van, olyan is van, mi nem tudjuk megmondani, h terhes vagy-e, csak a teszt! ez az adható legeslegbiztosabb válasz. az a kioktatás, h ha teszteltél volna nem kérdeznél, pedig nagyon béna, mert felesleges itt kérdezgetni, tesztelni kell. mindegy, mi mit mondunk.

2013. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16. nem értem mire ez az ellenségeskedés. Tényleg nem kérdeztem volna meg, ha már teszteltem volna. Engem érdekelt, h mit mondotok. De ha te úgy érzed, h arrogáns vagyok emiatt, és hülyeségeket kérdezgetek, akkor válaszolj olyannak akinek jobb kérdései vannak, vagy nem tudom. Holnap azért leírom mi lett.
2013. máj. 2. 18:53
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi van Veled? Teszt? Irjal!
2013. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!