Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 héten keresztül voltak a...

3 héten keresztül voltak a terhességi tünetek, amiket olvastam a 15-ből 14 megvolt! Ma reggel arra keltem hogy megjött, nagyon erős görccsel! Ez azt jelenti hogy nem eshettem teherbe vagy van még rá esély?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van valami tanács ezzel kapcsolatban hogy mit tehetnék az érdekelne
2013. ápr. 12. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt meg ezelőtt utolsó mensid? A tünetek mástól is lehettek.
2013. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mikor jött meg utoljára? Nekem egy darab terhessegi tünetem nincs, volt vetelesem, az nagyon fajt.

Teszt?

2013. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnos lehetett vetélés is, ha valóban terhesség volt, ami tünetek alapján sosem biztos.
2013. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
előző hónapban 10.én most meg 12.én, tesztet nem csináltam, várni akartam hogy megjön-e de tanácstalan vagyok hogy most mi lehet ezzel kapcsolatban
2013. ápr. 12. 20:03
 5/15 A kérdező kommentje:
Közbe játszhat az hogy kis méretű cisztám van a petefészkemnél?
2013. ápr. 12. 20:18
 6/15 anonim ***** válasza:
Hogy lehettek már 3 hete terhes tüneteid, amikor 4 hete volt meg a menstruációd????
2013. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
3 héten keresztül, első hétben hányinger meg szédülés volt jobban utána meg a többi
2013. ápr. 12. 20:33
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha előző hónap 10.-én volt meg, nem lehetett terhességi tüneted egy héttel utána. Mivel általában középidőben van peteérés és még 7-12 nap a beágyazódás akkor az első tünetek leghamarabb a nemvárt mensid előtt pár nappal jelentkezhetnek. És általában ilyenkor sincs még hányinger meg ehhez hasonlók..inkább mell fájdalom kisebb alhasi görcsök jelentkeznek mint tünet.
2013. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Alhasi fájdalom, mellfájdalom, megnagyobbodás is megvan.Bizonyos ételeket megkívánok de van amitől undorodok akár csak a szagáról is, és nem tudom ha nem terhesség akkor mi lehet.Valami vélemény?
2013. ápr. 12. 20:48
 10/15 anonim ***** válasza:
A korai terhessegi tunetek megegyeznek a PMS tuneteivel! Hanyinger bizony a hormonalis valtozasok miatt is lehet, akar peteereskor is. Miutan megtortent az ovu, akkor lehet mellfeszules, gyakori vizelesi inger a felszabadulo progeszteron miatt. Biztos terhessegi tunet a menzesz tobb napos kesese es a pozi terhessegi teszt. Sajnos ez honap akkor nem sikerult, mert idoben megjott. Gyurjatok a kovetkezo peteeresre!:) Az atlagos ciklushosszbol vonj ki 14-16 napot es korulbelul tudni fogod az ovud idejet, akkor mindenkeppen legyetek egyutt 2 naponta, vagy hasznalj ovu tesztet. Fertinet.hu oldalrol 3000 Ft-ert tudsz rendelni 25 db-ot! Hajra!:)
2013. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!