Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, házas. Kb fél éve abbahagytam a fogamzásgátlót, de nem azért mert gyereket szeretnék, hanem mert folyton kiújult a hüvelygombám, meg egyéb problémáim is voltak.

Lényeg, hogy már 18 napja késik, és fura tüneteket tapasztalok magamon. Első persze, az hogy még mindig nem jött meg, de szinte minden nap úgy érzem, hogy meg fog jönni. Furcsa mód, ilyen melegben megfáztam, fájt a torkom, orrom be van dugulva, folyamatos hőemelkedésem van. Itt olvastam, hogy ez is jel lehet. Egyébként rengeteg vitamint szedek, szóval nem értem...

A mellem is érzékeny és meg van dagadva, mondjuk az minden mensi előtt az. De ma megnéztem jobban a mellem és a bimbó körüli résznél mintha hámlana.

Ja igen, és a védekezést tekintve, gumival, és olykor megszakításosan voltunk, soha nem ment el bennem!!! És a jobb petefészkem fájdogál. Lehet már bemesélem magamnak a terhességet, nem tudom, de amúgy sem volt soha pontos, így ha nem lennének ezek a plussz dolgok nem is kérnék segítséget...

Aki hasonló cipőben járt, vagy jár, vagy aki bármit tudna ezzel kapcsolatban nekem segíteni, kérem írjon!


Ja és nem igazán örülnék a gyereknek, szóval inkább a félsz van bennem, nem az öröm :(


2013. máj. 2. 15:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Teszt mit mutat?Gondolom csináltál,ha már 18 napja késik!

Ennyi eszed csak van 25 évesen!

2013. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Teszt? Teszt!
2013. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhesség, ha amúgy sem pontos a menstruációd.Inkább megfázásnak tűnik. Mi is meg vagyunk fázva, az egész család, pedig 30 fok van.Mondjuk én pont babát is várok.
2013. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet. Drogériában, nagyobb áruházban kapható. Ha 18 napja késik, akkor már a nem reggeli vizeletből is kimutatja, tehát akár most is tesztelhetsz, még a reggelt sem kell megvárnod.
2013. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Még nem vettem tesztet, holnap fogok venni. Egyedül úgysem merem megcsinálni, párom nincs itthon.
2013. máj. 2. 15:50
 6/18 A kérdező kommentje:
Valakinek voltak hasonló tünetei? Ja és ha már teszteltem volna , fel sem teszem a kérdést.
2013. máj. 2. 15:51
 7/18 anonim ***** válasza:
figyu, 18 napja késik, tehát kb. 7-8 hetes terhes vagy, HA az vagy. 12. hétig tudsz dönteni a sorsáról, ami nem 5 perc. szeritem jobb lenne, ha megtudnád.
2013. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem te tudod-e, hanem, hogy voltak e valakinek hasonló tünetei. Jó lenne ha nem írogatnál ha nem érdekel. A többieknek köszönöm!
2013. máj. 2. 15:56
 9/18 A kérdező kommentje:
7. válaszoló! Nem vetetném el semmiképpen, de nem fogom azt mondani, hogy örülök neki ha mégis az lennék. A férjem örülne neki, és amúgy sem pártolom az abortuszt, sőt elítélem. De itt nem is ez a kérdés, hanem, hogy voltak-e másnak is hasonló tünetei!
2013. máj. 2. 15:58
 10/18 anonim ***** válasza:
igen, voltak, teszteltünk, és megtudtuk:)
2013. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!