Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi után mennyi a hő (hüvely...

Mensi után mennyi a hő (hüvelyben vagy szájban)?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
SZia! Altalaban a mensi elott, vagy a mensi elso napjan leesik a ho. Ez mindenkinel valtozo. Az is elofordul, hogy meg mensi alatt is fent marad. Nekem pl. 36.6,36-4-re esik vissza. Remelem tudtam segiteni!
2008. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem 37,4 maradt, pedig már 4 napja elmúlt, nem tudom, ez mit jelent.
2008. jún. 15. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez magas, bar nem tudom mennyi az alaphod! Napok ota ennyi? Ez az ebredesi hod?? Mert ha delutani, esti, akkor nem baj! Az aktivitasodtol felmehet napkozben ennyire!

Ha ebredesi,Lehet valami kis gyulladas, virus van a szervezetedben.

Babat szeretnel?

2008. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Babát szeretnénk. A reggeli hőm ennyi, mensiztem és egyszerűen nem esett le. Nem hiszem, hogy gyulladás, 6 hete voltam nőgyógyásznál.
2008. jún. 15. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem feltetlen nogyogyaszati dologra gondoltam!

Hat figyi, csinalj egy tesztet, hatha megis baba van. :)Bar megmondom oszinten ahoz is sokallom ezt a 37.4-et.

De mondom, nem tudom mennyi az alaphod.

2008. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát igen a 37,4 elég magas a baba kor is és lassan a terhes hö is vissza esik mert a peteérés után kb 18 napig marad magas ha megfogan (ha nem mensikor vissza esik) de a legjobb egy teszt.

nekem mensikor annnyira vissza eset hogy 35,6 volt. :) kihülök.

2008. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nyelv alatt mértem és nekem mensi napján 36.9-re zuhant 37.2-ről.Azóta naponta 1 tizedet esik vissza.Meg is jött.
2008. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is így jártam.hónapokig mértem a hőm.tudtam mikor mennyinek kell lennie.és mensi után 37,2 volt az ébredésim.különösebben nem foglalkoztam vele,mivel megjött rendesen.aztán jött a sűrű pisilés,émelygés.na ez már gyanús volt.most 9 hetes vagyok!!szerintem tesztelj!!!!
2008. jún. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!