Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Nektek szájban mennyi...

Csajok! Nektek szájban mennyi az alaphőtök? Nekem 35.6c. Nem alacsony ez egy kicsit? Hüvelyben 36.5c.

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:

HOgy méred és milyennel?

Szájban: digitális hőmérővel ugyanabban az időben minden reggel (max eltérés 15 perc), minimum 5 percig kell mérni még mielőtt kikelsz az ágyból, ki nem takarózól stb.

Ha ezt betartod, nagyon kevés a 35,6 szerintem. A hüvelyi az már jó lenne. És hányadik cn?

2011. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez mos éppen csak a 3.cnap.De mindig ennyi nekem.Digitálissal mérem,de fél perc után már csipog,akkor hagyjam benn tovább?
2011. márc. 24. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is ez a bajom. Mindig nagyon alacsony. Pé után mensi előtt megy fel 36.4-36.5-re maximum. Hüvelyben nekem is jóval magasabb...nem tudom mitől lehet ez :(
2011. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csajok! csipogás után nem kivenni, 5 percig mérni!!! én is így b..sztam el az első hónapomat, nekem is irreálisan alacsony hőmérséklet jött ki, de most már nem törődöm a csipogással, 5 percig mérek és már normális értékeket, alaphő 36,4 körül...
2011. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És akinek kikapcsolt a hőmérője?Akkor mi van?
2011. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem marad bekapcsolva 5 percig?? Lemerülőben az eleme?? Ilyet még nem hallottam.
2011. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok: MINDIG tovább kell mérni a csipogástól. Azt ne is vedd figyelembe. Én 6 percre szoktam szundit beállítani, hogyha esetleg visszaalszom akkor ébredjek.

Az első mérős hónapokban hormonproblémáim voltak, akkor nekem is kb. 35,9-36,2 volt az alaphőm. A 36 feletti még ok, de az az alatti már gáz.

Ha meg kiakapcsol a mérőd, vagy az elemmel van baj, vagy a mérővel, max. vegyél egy másikat.

2011. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Viszont mások hüvelyben mérik.Ha én is ott mérném akkor 5perc mérés után akár 37c-ot is mérhetek ha hüvelyben 36.5c az alaphőm?
2011. márc. 24. 17:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Akár. A lényeg a görbe alakja és nem a hőmérséklet...egy ciklusban mindenképpen egy helyen mérj. ha szájban mérted eddig és csipogásig, akkor most már mérd így tovább, különben értékelhetetlen lesz a görbéd...
2011. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!