Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol a legpontosabb, ha mérem...

Hol a legpontosabb, ha mérem a hőmet? Szájban, hónaljban, hüvelyben?

Figyelt kérdés
Lehet ki fogtok nevetni,de azt figyeltem meg,hogy ha az éjjel bedugul az orrom,és a számon veszem a levegőt,akkor reggelre mérésre kihűl a szám:)Kipróbáltam.Azonnal ébredéskor megmértem,36.1,majd becsuktam a szám,és feküdtem még 5 percig,aztán újra mértem,és 36.7.Ez azért nagy különbség szerintem.Amikor csukott szájjal ébredtem,kíváncsiságból akkor is rámértem 5 perc múlva,de akkor nem volt,vagy csak minimális,még 1 tizednyi (0.3-0.7)sincs eltérés.De a 6 tized az azért sok szerintem.Szóval akkor mégis hol mérjem?A hüvelyben?De akkor mensi alatt gondolom nem kell mérni:)Bocs ha hülyeségnek tűnik,de nekem ezek fontos dolgok,pontos görbét szeretnék,3 éve nem jöna baba:(
2010. márc. 6. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szájban teljesen jól lehet mérni, de a nyelved alá tedd a hőmérőt és csukd be a szádat amikor mérsz.
2010. márc. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Így cináltam,természetesen nyelv alá,és csukott szájjal,de akkor is az volt,amit fent leírtam.Ha úgy ébredtem,nyitott szájjal,akkor fél fokkal mindig kevesebbet mértem.
2010. márc. 6. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!