Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szájban ha mérem a hőmet,36.3,...

Szájban ha mérem a hőmet,36.3, hüvelyben pedig 37.4 most melyik a jó érték?

Figyelt kérdés
Vagy csak egy helyen mérjem? Ha ovu után vagyok, de még mindig 36.5 reggel, akkor már nem is lehet baba?
2010. jan. 22. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
hüvelyben mérd és reggel, mindig azonos időpontban, az tuti. tévedhetetlen
2010. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindkét érték jó, de csak az egyik helyen mérd, és azt jegyezd fel.
2010. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja, én babás vagyok, nekem hüvelyben minden reggel 37,3-37,4
2010. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó? és szájban más értéket kapsz? van görbéd?
2010. jan. 22. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem az utolsó vagyok.


Szájban mindig kisebb az érték, mint hüvelyben, de ez egyáltalán nem fontos. A lényeg ugyanis az, hogy ÖNMAGADHOZ képest mennyit emelkedik a hőd. Ha a szájban mért átlaghő a ciklus első felében 36,4, tüszőrepedés után meg 36,8-36,9, az tökéletes. Nem a minél magasabb hőértékre kell törekedni.

2010. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hüvelyben azért jobb, mert az biztos eredményt mutat. szájban rosszabb, nagy eltérést mutathat, ha nyelv alatt méred, vagy jobb, vagy bal oldalt. nekem a popóban mérés jött be.
2010. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!