Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenki tudja mikor szokott...

Mindenki tudja mikor szokott lenni peteérése?

Figyelt kérdés
Szinte napra pontosan leírják néhányan, hogy Nekik mikor szokott.. Valaki érzi is. Normális, hogy én soha nem éreztem? Honnan tudhatom, hogy mikor van peteérésem? Vennem kell valami ovutesztet?

2013. ápr. 25. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én sem éreztem soha, meg nem is érdekelt, nem is figyeltem rá. aztán szültem és azóta érzem a szurkálást! pl: tegnap elég keményen! kb félidőben szokott lenni.
2013. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem tudom.

Úgy gondoltuk, majd 1 év sikertelen próbálkozás után vetünk be "praktikáka".

2013. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is csak szülés óta érzem. Néha van szúrka, de a hüvelyváladékból egész pontosan tudom. Előtte egyáltalán nem fogyeltem ezt, nem is érdekelt.
2013. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem soha, de nem is figyeltem. Azt sem tudom mit kell olyankor érezni. Nekem elég volt annyi, hogy a ciklusom közepén.
2013. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok ezzel egyedül, ráadásul már kezdtem félni, hogy valami probléma lehet velem. Köszönöm a megnyugtató válaszokat:)


Ki mikor esett így teherbe amúgy?


Nekem sajnos most megjött.. Pedig elvileg pont jókor voltunk együtt a párommal. Ugyan "baleset" volt, de nagyon örültem volna egy babának :(

2013. ápr. 25. 11:31
 6/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Én a 2. hónapban estem teherbe, de csak azért nem az elsőben valószínűleg, mert pont peteérés után 3-4 nappal voltunk együtt. Akkor még nem figyeltem erre :-)

Tehát tulajdonképpen elsőre sikerült :-)

2013. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!