Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nincs peteérése az...

Akinek nincs peteérése az mért menstruál?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert a sejtmag kilökődik a tüszőből... :)
2013. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert a menstruációt sokféle hormon intézi. A méhed ugyanúgy felkészül, de mivel nincs beágyazódás, ezért kiürül.
2013. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1:ügye nem komoly??

A 2ik jól leírta, illetve még kiegészíteném pár dologgal:

A méhfalon az endometrium elöregedik, leválását a progeszteron hormon leesése indítja meg.

Progeszteron akkor is van a szervezetedben ha nincs pé, igy mikor kritikus szint alá esik akkor jön a menzesz.

Ha van p.é akkor is csökken, kivéve ha teherbe esel, mert akkor növekszik azthiszem.

Én igy tudom.

Amugymeg szerintem azért mert túl tökéletes lenne ha minden rendbe menne, valaki nagyon szivat minket odafenn. Nekem is ritkán van p.ém.

2013. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!