Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenki megérzi, ha peteérése...

Mindenki megérzi, ha peteérése van? És mik a jelei, mit éreztek?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu küld előtte emailt,de amúgy abszolút nem érzek semmit.:(
2011. jan. 17. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ez annyira vicces, hogy emailt kapsz róla, mikor van peteérésed:)

Egyébként nem, én nem szoktam érezni.

2011. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, én nem érzek soha semmit. Barátnőimnél hasfájás, mellfeszülés szokott jelentkezni.
2011. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*bő hüvelyváladék

*mellfeszülés

*és petefészek szurka

2011. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na, erre a ciklus.hu-ra írok én valamit:

Nekem is küldi a levelet, 30-31 napos ciklusra küldi mindig 17. nap előtt. Azt hittem, így is van, mert a hőm is ottkörül kezd emelkedni. Most pedig a dokim megállapította ultrahanggal, hogy 20. napon van tüszőrepedésem! Most akkor voltunk együtt, ma kellett volna megjönnie, de sehol semmi! Hál'Istennek!

2011. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kisnita ***** válasza:
Én is gondolkodtam, hogy kiírom ezt a kérdést, de meg tetted helyettem így már nem kell. Nekem csak az a "tünetem" van, hogy akkor nagyon-nagyon kívánom a páromat, legszívesebben egész nap hancúroznék :D Ezen kívül semmi. A ciklus.hu-nak nem kell feltétel nélkül hinni, nekem se mindig találja el.
2011. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem kegyetlenül fáj alul oldalt a hasam olyankor egy napig, úgy érzem mintha megduzzadna a petefészkem, főleg ha felhúzom a lábam, vagy lehajolok akkor érzem és fáj, aztán egy nap alatt elmúlik. Mellfeszülés és bő folyás is van.

Mindezt egyébként csak az utóbbi években tapasztalom. Eleinte nem értettem, azt hittem valami bajom lehet, aztán megfigyeltem, hogy minden hónapban van, egy napot. Mikor babát akartunk hőmérőztem, vezettem a ciklus.hu-n, és ovuteszteltem is, akkor jöttem rá, hogy a havi egy nap szörnyű feszülő fájdalom a pé :) mivel a ciklus.hu és az ovuteszt is ezt a napot adta ki.

(31 hetes km)

2011. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, helyesbítek, ez a bizonyos nap tulajdonképpen nem a p.é. hanem az ovuláció, tehát amikor kiszabadul az érett pete. gondolom ezt érzik sokan, de sokan nem, az se baj ha nem érzed, ne bánkódj emiatt. Vezesd rendesen a hődet, és észre fogod venni hogy minden hónapban ugyanodda kell tennie - ha szabályos a ciklusod, tehát pl. mindig 27 nap, vagy pl. mindig 31 nap kb.
2011. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en csak szules utan kezdtem erezni. azelott sosem. szur a petefeszkem, mintha gorcsolne egy oldalon, megvaltozik a huvelynyak minosege
2011. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!