Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek nincs peteérése,...

Ha valakinek nincs peteérése, akkor annak mik a jelei? Nekem van hogy csak 2 napos a menzeszem, ez lehet azért mert nincs peteérésem? És olyan is van hogy nem 28, hanem 34 napra jön meg.

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet hormonzavar, de semmiképp nem jó a 2 napos menszi. Van jó nődokid? Szerintem menj el hozzá.


A PÉ-t jelzi a tojásfehéres nyúlós nyák, a petefészekfájás.

Használhatsz ovu-tesztet, de az is csak azt mutatja, van -e peteérésed, de még akkor sem biztos, hogy megreped a tüsző. Szerintem a tüszőrepedést csak orvos látja. Vagy ha fáj a petefészked és abba marad másnapra, talán jelezheti, hogy megrepedt a tüsző, de ebben sem vagyok biztos.

2009. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Konzultálj egy orvossal! Azt hogy van-e peteérésed egy hormonvizsgálatból (vérvétel) tudják kideríteni. Illetve a drogériákban kapható ovulációs tesztekkel is meggyőződhetsz erről,ha jól tudom...
2009. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőnek 1 évben legalább 2-3-szor nincs peteérése,mert pihen a szervezete.Ez teljesen normális.

Te le tudod magad ellenőrizni ovulációs teszttel.

A 2 napos menzesz egyébként egy kicsit rövid szerintem.

2009. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen cipőben jártam, aztán kivizsgáltattam magam. Pont a 20. napomon voltam a dokinál, csinált hüvelyi UH-t és kiderült, hogy volt PÉ, a sárgatestet is látta. Kérdeztem, hogy nem kóros-e, hogy ilyen rövid ideig vérzek és azt mondta, hogy egyáltalán nem gond, inkább örüljek neki! Szóval fel a fejjel, de azért te is menj dokihoz, hogy vizgáljon meg és akkor majd megnyugszol!
2009. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!