Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szexeltünk a barátommal és...

Szexeltünk a barátommal és együnkinél sem volt óvszer. Ha az utána levő napom szedtem be egy sima egyszerű fogamzásgátlót, gondolom hatástalan. Ugye?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. (Most erre még mi mást lehet mondani? Imádkozz hogy megjöjjön.) Ha pedig 72 órán belül vagy, akkor...gondolom tudod.
2009. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az bizony hatástalan, a "sima, egyszeru fogamzásgátlo" rendszeres szedés mellett véd, és nem visszamenoleg...most kezdted szedni, vagy valakinek hiányozni fog az az egy szem?
2009. szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem szedem folymatosan. Ezt az egyet szedtem be csak.
2009. szept. 25. 23:28
 4/10 anonim ***** válasza:
:-)) Ez aranyos. Kb olyan, mintha kitörölnéd a feneked, aztán sz,rnál egyet. Már elnézést a hasonlatért...
2009. szept. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos az tényleg hatástalan, ahhoz hogy hasson, folyamatosan kellett volna szedned.

Ha még 72 órán belül vagy, mindenképpen vegyél be esemény utáni tabit, mert azzal még kivédhetsz egy nem kívánt terheséget.

2009. szept. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia! Ismerek olyat, aki 2 éve szedi és egy napot kihagyott véletlenül és baba lett... Szóval most semmit nem változtattál a helyzeten. Benned ment el a párod vagy megszakítottátok?
2009. szept. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Voltak megszakítások, de azthiszem, hogy éreztem amikor elment bennem...
2009. szept. 26. 14:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha benned ment el,akkor joggal félnék én is.Így nagy esélye van a babának.Az az egy szem gyógyszer sajnos nem ért!72 órán belül van segítség,de ezt gondolom tudod,ha már szexuális életet élsz!
2009. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen... köszönöm.
2009. szept. 27. 20:43
 10/10 A kérdező kommentje:

Ez lassan 1 éve már. :D

Hát nem lettem terhes, és utólag kideült, hogy nem is élvezett el egyáltalán.

2010. aug. 16. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!