Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt az óvszer, de nem...

Kiszakadt az óvszer, de nem ment el. Nem szedek fogamzásgátlót, mert nem engedik. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nincs nőgyógyászom,16 éves vagyok.Attól félek,hogy az előváladékától az lehetek.szerzet nekem gyógyszert,tegnap este 6-7között történt.és ma 8-9között tudom csak bevenni.Nem hallottuk h kiszakadt csak hirtelen kiugrottam és akkor láttam.
2009. jún. 22. 16:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sürgöss kérlek minél elöbb válaszoljatok.nem akarok az lenni.
2009. jún. 22. 16:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szerzett esemény utánit az már jó,72óránbelül kell bevenni,minél előbb annál jobb,ha beveszed nem hiszem,hogy terhes leszel ráadásul el sem ment max előváladék.Esetleg intimzuhival kimoshattad volna még magad,persze ez önmagában semmit sem ér,csak úgy jobb azért,hogy mindent kipróbálsz:DDe nem,tényleg nincs így esély,csak ne felejts el bevenni a tabit
2009. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vedd be nyugodtan. nem lesz tőle semmi bajod. nekem nem volt semmi gond.
2009. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vedd be a gyogyszert, nem lesz töle semmi bajod, elöbb fog megjönni, ennyi. de nem lesz baba szerintem, de jobb megelözni.

32

2009. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vedd be nyugodtan, de legközelebb jobban vigyázzatok.
2009. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
menzi óta 17 nap telt el mikor megtörtént rá egy napra vagyis ma 18 napomoon vettem be az escapelle tablettát.elvileg volt aki terhes lett töle és kb ijen paraméterekkel.nagyon félek....
2009. jún. 22. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!