Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztaltabbak, mit láttok a...

Monanke kérdése:

Tapasztaltabbak, mit láttok a görbémen?

Figyelt kérdés

Március 30-ával kezdődött az új ciklusom.

Most áprilisban kezdtem el mérni a hőmérsékletem az orvosom tanácsára,de mivel hozzá csak április 10-én jutottam el így jó pár nap kimaradt a mérésből.Azon a napon 19 mm-es tüszőt látott ultrahangon.Azt mondta már csak pár nap van a peteérésig.

Szerintetek meg lehet valamit állapítani ebből a hőgörbéből?(esetleg hogy mikor volt ovuláció,jókor voltunk e együtt vagy hogy a hő alapján már most látszik hogy nem lesz baba?)

Köszönöm segítségeteket


[link]


2013. ápr. 21. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ez alapján szerintem nem volt peteérésed, mert elég cikk-cakkos. De ha az orvos azt mondta akkor biztos volt. Mindig ugyan abban az időbne méred, még felkelés előtt?
2013. ápr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mindig reggel felkelés előtt mérem,ki sem kelek az ágyból.Maximum fél óra eltérés lehet,mert hétvégén nem kelek olyan korán.

Valamikor csak kellett hogy legyen peteérésem,mert akkor a 19 mm-es tüszővel mi lett?

Meg éreztem is hogy fájdogált jobb oldalt.

2013. ápr. 21. 09:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Épp a ciklus eleje hiányzik, így nem lehet sokat mondani a hő alapján, mert lehet hogy előtte volt peteérésed, azon a tájékon, amikor elkezdted mérni.

Az orvos meglátásával ez egybe is vág, meg hát normális esetben is kb. ott a peteérés a 13-14 nap környékén.

2013. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a dokinak hidd el amit mond, ne a görbének. Ugyan azzal a lázmérővel méred és az elem is ok benne? Hány napos ciklusaid szoktak lenni? Mindig pontos?

Első válaszoló voltam

2013. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha volt is pé, még mielőtt elkezdte mérni, akkor eléggé alacsony alaphője lehet a kérdezőnek.... szerintem ez alapján még nem volt pé.
2013. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Roberta77 ***** válasza:

Szerintem 17-én volt ovud.

Ma vagy a 6. Dpo-n.

17-én 18-án jó lett volna 18-as karika ;-)

Egy hét múlva kiderül, ha nem jön meg.

2013. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ugyanazzal a lázmérővel mérem,vadiúj és mindig kétszer mérem meg egymás után hogy biztos legyek abban hogy jó az elem.

Általában 31 naposak szoktak lenni a ciklusaim és elég pontosan is szokott megjönni.

Igen én is láttam hogy 17,18-án jó lett volna együtt lenni,csak sajnos nekem el kellett utaznom.Azért reménykedünk a férjemmel hogy a 16-a esti 18-as karika is célba érhetett.

2013. ápr. 21. 10:30
 8/10 Roberta77 ***** válasza:

3-5 napig is életképesek a kis katonák ;-)

Szorítok neked :-)

2013. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,nagyon örülnék már.Ha ez a hónap sem sikerül akkor jön a Clostilbegyt.Hátha az több szerencsét hoz majd.Esetleg van köztetek valaki aki tud róla pozitív dolgokat mondani vagy esetleg épp ellenkezőleg.
2013. ápr. 21. 10:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos hiába volt tüszője, lehet nem repedt meg, és cisztává alakult. Azért fontos, hogy megemelkedik-e a hőmérséklet.


Én ahogy nézem a görbét 36,5 lehet az alaphőd, ehhez képest pedig nincsen sem egyértelmű, sem tartós hő emelkedés.


DE!!!! A hőmérsékleti görbét rengeteg dolog befolyásolja, így sajnos semmire nem lehet 100%-ot mondani.


Az én görbém tankönyvi eddig, de félek így sem 100% , hogy volt ovum.

[link]

2013. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!