Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lesz a második clostys...

Ez lesz a második clostys hónapom, az első sajnos nem sikerült. Lányok, írnátok akinek clostyval összejött a baba?

Figyelt kérdés
Szivesen vennék pár tapasztalatot! Köszönöm előre is!
2009. szept. 25. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia nem akarlak el keseríteni, én most fejeztem be a 3. hónapot, nekem nem sikerült teherbe esnem. De lehet hogy neked össze jön a baba.
2009. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem két Clostis kúrám volt, mind a két alkalommal sikerült az első hónapban teherbe esnem. Sajnos az első baba elment, de a "második" épp ma 9 hónapos. Az még hozzátartozik, hogy kaptam tüszőrepesztő szurikat is. Figyeljétek uh-on, mikor van peteérésed és, ha van rá lehetőség, akkor azt is, megreped-e a tüsző, mert sokaknál ez a probléma. Sok sikert és kitartást!

2009. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos úgy mint az elsőnek, nekem sem sikerült a 3. hónap sem.

Remélem Te szerencsésebb leszel!!

2009. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szióka!


Sajna nekem sem sikerült 2 hónap, most vagyok a 3. hónapban, de még várni kell mert még a 21. napon vagyok.

2009. szept. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
remélem neked sikerül!
2009. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a kisfiam az első Clostis hónapban összejött, már két éves. Most próbálkozunk a kistesóval ez az első Clostis hónapom. A 11. napon voltam uh-on volt egy 23mm-es és egy 11mm-es tüszőm. A 23mm-es a 13. napon repedt meg voltam uh-on és a 11mm-es a 13. napon már 13mm volt és a doki azt mondta, hogy próbálkozzunk legalább a 15. napig, mert lehet, hogy még a 13mm-es is megreped.Remélem érthető amit írtam. Kívánom, hogy mindenkinek összejöjjön aki babát akar. Ha van még valami kérdésed ezzel kapcsolatban nyugodtan írj. Szívesen válaszolok.
2009. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!