Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl korán teszteltem? Ebből...

Túl korán teszteltem? Ebből még lehet baba? Hőgörbe lent.

Figyelt kérdés

[link]



Egyébként szerintem két nappal később volt ovum, nem akkor amikor azt a ciklus.hu behúzta. Szerintetek?


Ha így van, akkor meg főleg korán volt a teszt, ugye? Mikor érdemes újra tesztelnem, hogy esetleg biztos eredmény kapjak?


2013. ápr. 17. 09:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hát ez nem is haloványka:) teljesen pozi. Hatalmas gratula:) mindig jó ilyet olvasni:)
2013. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is pozi, pedig elég vaksi vagyok :)

Ha patikába bemész, és megkérdezed, biztosan tudnak valamit mondani. De ha minden jól megy, akkor holnapra az ugyanilyen teszt még egyértelműbb lesz.

1. hónap. Hú de irigyellek :)

2013. ápr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm még egyszer!


Igen, első hónap - első baba! :)))


Annyira hihetetlen számomra!


Leginkább tényleg azért, mert a közvetlen környezetemben, s a barátnőim többségénél is több hónap, vagy több év próbálkozás eredménye... és bár nem tudom átérezni, de látom őket....

Azt hittem én mivel lennék különb?! Főleg hogy volt egy-két problémám is... Bele se gondoltam, hogy elsőre sikerülhet.


De nagyon-nagyon örülök!!! Fülig ér a szám! :)

2013. ápr. 19. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!