Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik, még soha nem...

4 napja késik, még soha nem késett mindig napra pontosan jött meg. Fájnak a melleim, és néha mintha húzódna az alhasam. Hónap elején teszteltem 5x. Abból 3 halvány kétcsíkos lett. Szerintetek baba van?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 11:07
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
a halvány csík is csík
2013. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
szóval igen, szerintem valószínű, hogy van. ha helyesen végezted el a teszteket,.
2013. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Annyira szeretnék már babát és már annyiszor csalódtam, bár akkor semmi tünet nem volt és nem is késett. Szerintem ma is tesztelek egyet. Olyan érzésem van néha mintha meg akarna jönni de mégsem jön meg...
2013. márc. 20. 11:10
 4/52 sumergo ***** válasza:
Tesztelj egyet még. Bár nem tudom a hónap eleje mit jelent, de ha akkor pozi volt, akkor most már nagyon egyértelműnek kell lennie. Nem tudom, hogy hónap elején minek, most meg miért nem tesztelsz???
2013. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Azért nem teszteltem most mert vártam, hogy ugyan megjöne?! bízom benne, hogy van baba, hisz ez minden álmom!
2013. márc. 20. 11:16
 6/52 anonim ***** válasza:
nem igazán értem. 4 napja késik, de már két hete teszteltél? ez hogy jön ki? bocs a hülye kérdésért, de terhességi teszt volt? mindenképpen tesztelnék most azonnal egyet!!
2013. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Igen, mert nagyon szeretnék babát és nem bírtam kivárni :)

Mivel a párommal 3 hónapja folyamatosan próbálkozunk és első hónapban elvileg még megjöhet. Múlt havi mensimnél szokatlanul nagyon görcsöltem, és görcsöni sem szoktam, szinte mozogni nem tudtam és a mellem is jóval érzékenyebb volt. Ezért mikor elmult rá 2hétre teszteltem. Hollandiában élek 3 hete voltam Magyarországon hogy kivizsgááltassam magam.. Sajnos nem volt orvos és nekem muszáj volt visszajönnöm, ezért vagyok egy kicsit bizonytalan még mindig.

2013. márc. 20. 11:32
 8/52 anonim ***** válasza:
de könyörgöm, volt egy halvány csíkod, azóta NEM teszteltél?:O vegyél mér egyet léccciiiiiii
2013. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Ma tesztelek mindenképp ha hazajött munkából a párom!
2013. márc. 20. 11:50
 10/52 anonim ***** válasza:
igen igen. már én is kivi vok !! :) :) drukkolok !
2013. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!