Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt egy halvány pozi tesztem....

Volt egy halvány pozi tesztem. Ez azt jelenti, hogy a baba már be volt ágyazódva?

Figyelt kérdés
Mert rá 2 napra (1-2 hét késéssel) megjött, mondjuk sokkal kevesebb volt mint eddig és csak 2 napig tartott, de utána megcsináltam 2 tesztet is és mindkettő negatív lett..szóval ez nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy elment a baba. Na de arra lennék kíváncsi, hogy be volt-e már ágyazódva a méhfalba? És szerintetek mennyire fejlődött ki pár nap alatt? :S Olyan hülyén érzem magam... Azóra is fáj és szúr azon az oldalon, ahol az esedékes beágyazódáskor szurkált, de ez már csak lehet az "utójele". Maradhatott vissza valami, esetleg? El kellene menni nőgyógyászhoz?
2013. márc. 2. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet beágyazódási vérzés is, mindenféleképpen menj nőgyógyászhoz, ő biztosat tud mondani!
2013. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen el kell menni nőgyógyászhoz és elmondani neki, hogy mi történt. A petezsák rossz helyre ágyazódhatott, nem tapadt meg rendesen és ezért léphetett fel vérzés. Szerintem a baba nincs már meg, de érdemes elmenni megvizsgáltatni magad, hogy rendesen kitisztultál-e,
2013. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Már elkezdődhetet a beágyazódás, az biztos, mert a teszt csak onnantól tudja kimutatni, de valószínű, hogy elment. Nőgyógyászhoz azért menjél el.
2013. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem nem is tudott megtapadni,mert ha elvetélsz spontán,akkor minimum 4-5 napig tartó,erősebb vérzésed jelentkezik,ami akár darabos,élénkebb piros színű is lehet.Nem feltétlenül biztos,de előfordul,hogy görcsölsz is tőle.Én is azt javaslom,hogy keress fel egy nőgyógyászt,minimum egy Uh-ot csináljon,mert az is meglehet,hogy elhalt a terhességed,mivel már nem pozi a teszted,csak nem ürült ki teljesen...Ezt nem riogatásnak írtam le,de nekem gyanús,hogy jóval kevesebb volt a vérzésed.Nekem volt már spontán,5-6.héten lezajlott vetélésem,szó szerint dőlt a vér 2 napig belőlem,aztán még 4 napig véreztem,Ergam cseppet is kaptam,de szerencsére magától lezajlott a vetélés,nem kellett befejezni.UH-on nézték 2 naponta,míg teljesen ki nem ürült.Remélem minden rendben lesz,de tényleg menj el egy dokihoz,nehogy komolyabb baj legyen végül.
2013. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon hasonló sztorim volt. Késett,fájtak a melleim, nagyon aluszékony voltam és 3 egymást követő napon pozitívat teszteltem. És aztán egyik nap elkezdtem pecsételni és megjött:( Én is hülyén éreztem magam, szerencsére a dokim azt mondta, hogy ez olyan korai történet volt, hogy nem kellett befejezni és lehetett tovább próbálkozni. A beágyazódás valószínűleg elkezdődött, különben nem lett volna poz. tesztem, csak nem ment végbe, mert valószínű valami nem volt rendben a zygotával. Sztem nálad is ez lehetett a helyzet, és ne érezd magad hülyén, túl leszel rajta! (Mondjuk eleinte velem is így volt). Dokival nézed meg magad, biztos ami biztos, de nem gondolnám, hogy be kéne fejezni, ha valami bent marad, akkor most is vérezgetnél, mert nem tudott volna kiürülni a méhed.

Azért egy UH-t megér.

És tényleg nem szabad elkenődni! Gondolj arra, amire én is, hogy így azért jobb volt, mintha később lett volna gond, no meg az is kiderült, hogy nincs átjárhatósági problémám, a párommal is minden rendben és lehet próbálkozni!

Minden jó Neked és mielőbbi babásodást!

2013. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, beágyazódott már, különben nem teszteltél volna pozitívat.

Ilyen fiatal terhesség megszakadásánál nem okvetlenül kell erős vérzésnek jelentkeznie. Megtörténik, hogy egyszerűen felszívódik minden tünet nélkül, és csak a teszt jelzi, hogy valami nincs rendben. Mindenképp menj el orvoshoz, mert neki kell eldöntenie, hogy szükség van-e valami további beavatkozásra.

2013. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm szépen a válaszokat!

Az igazság az, hogy azóta eltelt 4 hét, most kellene megjönnie de nem is ez a lényeg, az előző menstruációm óta folyamatosan görcsölök és szúr jobb oldalon lent, néha nem is kicsit. Most az utóbbi napokban annyira nem, de azért napi 1-2 alkalommal érzem rendesen, hogy fáj, máskor meg csak bizsereg. Szerintetek várjam meg, hogy megjöjjön és múljon el, csak akkor menjek el nőgyógyászhoz? Ez a mindjárt megjön érzés is legalább 2 hete tart, igazából az előző mensim óta el sem múlt, ezért gondoltam jó lenne várni, hogy kicsit "ürüljek".

Mit gondoltok? :S Az előző vérzésem tényleg nem volt sok, pl. csak egy éjszaka kellett tampont használnom és ahhoz viszonyítva, hogy nekem mindig tart legalább 4 napot, ez most abszolút nem.

2013. márc. 2. 13:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Azóta sem voltál orvosnál???
2013. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem az elmúlt hónapban.. :S
2013. márc. 2. 13:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Komolyan tőlünk várod a választ? Miért nem mész orvoshoz, még baj is lehet belőle...
2013. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!