Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt egy halvány pozi tesztem....

Volt egy halvány pozi tesztem. Ez azt jelenti, hogy a baba már be volt ágyazódva?

Figyelt kérdés
Mert rá 2 napra (1-2 hét késéssel) megjött, mondjuk sokkal kevesebb volt mint eddig és csak 2 napig tartott, de utána megcsináltam 2 tesztet is és mindkettő negatív lett..szóval ez nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy elment a baba. Na de arra lennék kíváncsi, hogy be volt-e már ágyazódva a méhfalba? És szerintetek mennyire fejlődött ki pár nap alatt? :S Olyan hülyén érzem magam... Azóra is fáj és szúr azon az oldalon, ahol az esedékes beágyazódáskor szurkált, de ez már csak lehet az "utójele". Maradhatott vissza valami, esetleg? El kellene menni nőgyógyászhoz?
2013. márc. 2. 10:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ó, azért ez nagyon nem jó. Nem is értem, hogy mire vártál mostanáig? Akármilyen korai volt a vetélésed, ilyenkor azért csak megnézeti magát az ember az orvossal, hogy minden rendben van-e?
2013. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Azért nem mentem még eddig, mert most nagyon nem fér bele a keretbe.. És nem éreztem különösebben semmit, csak sima menstruáció volt, vagyis jóval kevesebb de nem fájt vagy ilyesmi. :S

Kb. 5 perce fájdult meg utoljára ott lent, jobb oldalt, de csak egy enyhe kis görcsölés volt. :S Szerintetek akkor érdemes elmenni? Havi után, mondjuk? :S

2013. márc. 2. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!