Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet még ebből...

Szerintetek lehet még ebből baba? Ma teszteltem egyet de.11-kor, de negatív lett.15-re nem várom. Hőgörbe mellékelve.

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 12. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek tesztelsz, ha még nem is késik a mensesed? Ilyenkor még csak felesleges pénzkidobás és elszomorít.
2013. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eluralkodott rajtam a kíváncsiság. És vannak olyan szerencsések, akiknek esetlegesen már kimutatja... Ennyi.
2013. márc. 12. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Korai teszt, és nem reggeli pisi=szinte tuti negatív, még ha van is baba. A görbéd bíztató, de tényleg érdemes megvárni legalább 1 napos vérzés kimaradást. A biológiát nem lehet sürgetni sajna.:-)) Az, hogy másnak korábban kimutatja a teszt, nem jelent semmit. Egy nem középidős ovuláció esetén akár egy héttel is előrébb járhat a hcg szint a tiédnél. De még a szabályos időben történő fogamzás mellett is lehetnek különbségek. A teszt pedig csak azt tudja érzékelni, ami számára mérhető hormonmennyiség.
2013. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Korai volt. Akkor tesztelj ha mar kesik 1-2 napja. Amugy gorbere nem lehet alapozni. Nekem mensi 3. napjaig fent marad es utana esik vissza. Nem lelombozaskepp mondom, csak szemelyes tapasztalat...ne eld bele magad. En is figyeltem magam, homeroztem, idegbeteg voltam. Aztan 3 honap utan meguntam. Kovetkezo honapban meg terhes lettem. De szurkolok hogy neked sikeruljon most!:)
2013. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!