Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás alatt vérzés?

Beágyazódás alatt vérzés?

Figyelt kérdés
Beágyazódás jele lehet a piros vérzés is? Akinek volt ilyen mennyi ideig tartott és csak pecsételő volt vagy több? Köszi a választ

2013. ápr. 15. 16:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs tapasztalata ezzel kapcsolatban ? :(
2013. ápr. 15. 17:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom egy kevés vérzés előfordulhat, de nem mértékadó. Tehát ha napokig vagy elég erősen, akkor az biztos, hogy nem beágyazódási vérzés. Csak a pecsételős számít annak, de az sem tarthat sokáig.
2013. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beágyazódási vérzés peteérés után 10-16. napon jellemző. És legjobb tudásom szerint nem vérzés ha nem inkább barnázás, és néhány csepp. Ugyan akkor nem egy ismerősömnek és köztük nekem is volt vérzésünk a terhesség alatt. amikor meg kellene jönnie akkor előfordulhat vérzés akár élénk piros is, de ez 1-2 napnál nem tart tovább, és nem darabos soha, és valamivel kevesebb mint a mensis vérzés. (max. 1 betét egy nap) Nekem a második nem várt napján (8 hetes terhesen volt) kb. 2 órát tartó élénk piros vérzésem. Ha már volt 2 csíkos teszted akkor érdemes orvoshoz menni, hogy megnézze mi okozza a vérzést. 1-2 napig tartó vérzés nem katasztrófa, viszont ha tovább tart és sok is akkor az már nagyon nem jó jel. De akár barnázás akár vérzés van akkor doki, és adnak bogyót ha még ott a baba.
2013. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még nincs két csíkos tesztem, most vagyok a 11.-ik napon. Az első babámmal is volt beágyazódásos vérzésem, de nála barna volt. Szerencsére eddig nem darabos, akkor még reménykedem, mert a közérzetem babára utal (az első terhességemből kiindulva)
2013. ápr. 15. 18:00
 5/5 A kérdező kommentje:
És ma délben kezdődött, tehát viszonylag rövid ideje tart
2013. ápr. 15. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!