Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés lehet ez?...

Beágyazódási vérzés lehet ez? Vagy ha nem akkor micsoda?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal hogy a barátommal pettingelünk és még nem sexeltünk rendesen.Viszont múltkor a péniszére ültem(de előtte megmostuk és nem is élvezett előtte el és nem is a makkra ültem) és több percen keresztül rajta maradtam.Ezt egy héten 2 szer is megismételtük kb. másfél hete.Azóta nem is volt semmi gond viszont tegnap reggel pisilés után a wc papíron volt egy vékony élénk piros vér csík.Nemrég fel is fáztam és voltam orvosnál és azt mondta hogy hólyaghurutom van és valami fertőzés is.Megjönnie nem most kéne mert nekem amúgy is hosszabbak a ciklusaim és csak márciusban kéne megjönni, de ez is változó mert még csak 16 éves vagyok. Mitől lehet ez ? Terhesség lehet vagy micsoda ?

Válaszokat előre is köszönöm!



2013. febr. 7. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem szexeltek minek kellene beagyazodnia? Maximum az agyadnak reggel... Nõjjetek mar fel!
2013. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért gondoltunk beágyazódásra,mert a péniszének csak a tetejét mosta meg rendesen,és én kb a tövéhez ültem. és ez után 4-6 nappal tegnap reggel a szokásos folyásomban rögtön észrevettem,hogy élénkpiros vékony csík van benne. nem kezdtem el elemezni,mert tejesen egyértelműen vér volt. és nem,nem lehetett az,hogy előző este megkapart volna valamit ott,mert előző este nem volt semmi.

Azért nem hiányzott még a bunkó válasz..

2013. febr. 7. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, egy fütyi tövére üléstől még senki nem lett terhes :))) Ha még nem állt be a menzeszed, akkor ez bármi lehet. De terhes egészen biztosan nem vagy.
2013. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem, hogy mit is csináltatok pontosan...a péniszére ültél, de nem a makkra, "több percen keresztül rajta maradtam"....Szóval, én nem tudom, hogy mit csináltatok, de egy biztos; ha nem szexeltetek, nem lehet baba a dologban.

Tehát dörgölőztetek egymáshoz, simogattátok egymást, stb., de ha konkrét behatolás nem történt, akkor teljesen felesleges a feltételezés.


A vérzés több, mint valószínű, hogy attól lehetett, hogy fel vagy/voltál fázva. Ez ilyenkor egy "természetes" tünet, sajnos. Esetleg fájdalmaid nem voltak pisiléskor? Égés? Viszketés? Szúrkálálás? Ilyesmi?

Persze az is lehet, mivel a ciklusod még nem állt be, hogy valamilyen menstruációs vérzés történt ott egészen kis mennyiségben.

Megértem az aggódásod, ha nem javul a helyzet, mindenképp menj el orvoshoz!

2013. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem bunko voltam, hanem őszinte. De a 21. Szazadban az interneten mindent megtalálsz. 7-10 nap a beágyazòdás. Első voltam.
2013. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkiét, első válaszoló, amúgy most jót nevettem azon amit először írtál, csak akkor még kicsit rosszabbul esett, mert meg voltam ijedve. Amúgy nem történt semmi, csak kicsit beijedtünk, semmi probléma nincs. Még egyszer köszönöm a válaszokat! :)
2013. aug. 2. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!