Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5-én volt elvileg peteérésem...

4-5-én volt elvileg peteérésem.11-én rózsaszínet pisiltem, kétszer is, de el is múlt.22-én kell megjönnie, lehetett ez beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 19:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez még korai beágyazódási vérzésnek,én úgy tudom az két héttel ovu után van.De lehet,hogy nem akkor volt peteérésed mikor te gondoltad.
2013. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a pisid volt rózsaszín, akkor ott egészen más probléma van, de ha úgy érted, h olyan nyákod volt, akkor az lehetett beágyazódás, mert fogantatás után a megtermékenyített petesejt 5-9 napot vándorol, míg odaér a méhbe, és akkor kezdődik a beágyazódás.

Drukkolok, majd írj!

2013. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkot:)

Már 2éve próbálkozunk. Amikor pisiltem, a pisim volt rózsaszín , kétszer egymás után, de a bugyimba nem folyt ki vagy ilyesmi csak akkor volt

2013. jan. 13. 21:28
 4/19 anonim ***** válasza:

Arra akartam kilyukadni, hogy ha a hüvelyből jött, akkor lehet beágyazódástól, de ezt gondolom Te is tudod, főleg ha 2 éve próbálkoztok. :)

Hajrá, hajrá! Majd írd meg!

2013. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Eddig még nem volt ilyenem soha, a hónap végén mennék laparra, nagyon örülnénk, ha már nem mennék, hanem ott lenne a kis manó:)
2013. jan. 14. 09:06
 6/19 anonim ***** válasza:
Figyeld meg, nem fogsz már menni! ;) :)
2013. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Szia/Sziasztok!

Nekem is ugyanez volt...de nem hinném, hogy a pisim volt rózsaszín, csak a wc papíron volt rózsaszínes folt, meg 1-2 pötty a bugyimon. Mensinek még túl korai lenne.

Derekam is eléggé fáj, főleg baloldalon szurkál és az alhasam is fájogat. Nekem is 22-e körül kell megjönnie.

Biztos, hogy egy beágyazódásos vérzés, nem inkább késői (újabb) peteérés? A hőm is felment mára 37,3-ra. Alapból 37 szokott lenni.


Neked milyen a hőd? Felment?

2013. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nekem az alaphőm 36, most 36,5

Nagyon reménykedek, szurkolok Neked is nagyon

:)

2013. jan. 14. 14:41
 9/19 anonim válasza:

Köszönöm! Én is neked! :)

Remélem nem csak egy felfázás, vagy hólyaghurut, bár akkor nem fájna a derekam is...

2013. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nekem nem fáj semmim, egy nap volt mikor szúrkált a hasam aljába, de az ritkán.

Köszi:)

2013. jan. 14. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!