Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5-én volt elvileg peteérésem...

4-5-én volt elvileg peteérésem.11-én rózsaszínet pisiltem, kétszer is, de el is múlt.22-én kell megjönnie, lehetett ez beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 19:56
1 2
 11/19 anonim válasza:

Szia kedves "Kérdező"!

Hogy vagy? :) Már 22-e van, gondoltam rákérdezek mi a helyzet nálad. :)

Ja, az előző válaszoló vagyok. Tudod, én is mára nem várom. Nem is jött még meg. :) De még várok a teszteléssel.

Drukkolok neked!!!

2013. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Szia!


Végül kiszámoltam, 28 napra szokott megjönni, az 19-e volt , eddig semmi, de a combtövem meg a combom,vádlim , derekam nagyon fáj.2napja csináltam tesztet, az negatív lett.

Szurkolok én is Neked nagyon!:)

2013. jan. 23. 16:16
 13/19 anonim válasza:

Hehe...ez már vicces... mintha ugratnál... :)

Ugyanezt "mívelem" én is, fáj a combom, sőt a térdhajlatom, olyan mintha izomláz lenne mindkét lábamban... eddig nem értettem mi ez, sosem hallottam még ilyen terhességi tünetről... :) ja, és megjövősen fáj a hasam is napok óta...de eddig semmi. :)

Fejed nem fáj?

Egyébként picit én is elszámoltam magam, ma már 3. napja késik, de még nem tesztelek...kivárom az egy hetet. :)

Szurkolod neked a kövi teszthez!!!! :)

V.

2013. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

A fejem nem fáj:(

A cicim se, pedig az mindig fáj meg megduzzad mielőtt megjön:)

Ha hétfőig nem jön, akkor tesztelek megint:)

Írj majd mi lesz Neked a teszt eredmény:)

2013. jan. 24. 15:15
 15/19 anonim ***** válasza:
Kivel mi van azóta? Van baba? Csináltatok tesztet?
2013. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nekem még most sem jött meg:) reggel tesztelek:)
2013. jan. 27. 20:10
 17/19 A kérdező kommentje:
Negatív lett
2013. jan. 28. 17:27
 18/19 anonim ***** válasza:

:(

Akkor lehet, hogy az izgalom miatt nem jön meg. De inkább menj orvoshoz, az a biztos!

És majd a következő hónapban lesz baba! :):)

Hajrá! Kitartás! :)

2013. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mentem volna ugye laparra e hónap végén, így most csúszik jövő hónap végére:(
2013. jan. 30. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!