Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 20-21. napján kicsi...

Ciklus 20-21. napján kicsi vérzés szerű de el is múlt, azóta semmi?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk de még eddig nem sikerült, a ciklusom 20. napján rózsaszínezés volt a 21-en meg enyhe maszatolás, vérzés ami ahogy jött és elmentem wc-re utána el is múlt.Egy tisztasági bőven elég volt. Ez mitől lehet? Ma reggeltől meg bizsergést érzek a cicimben a petefészkembe meg a köldök alatt nagy nyilallást éreztem, hasam meg puffadt. Mikor teszteljek, vagy szerintetek esélyes a baba?
2010. júl. 14. 18:10
 1/4 letta88 ***** válasza:
Szia!Szerintem nyugodtan tesztelj mert attól bajod nem lesz.Szerintem esélyes hogy babás vagy!Írd meg az eredményt izgatottan várom!Nagyon drukkolok!!!:-)
2010. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ari vagy hogy írtál. Már elkenődtem, hogy talán hülyeséget kérdeztem. Akkor ha az beágyazódás volt akkor már ki kell, hogy mutassa?Na mindegy akkor ha csináltam tesztet írok.
2010. júl. 15. 13:03
 3/4 letta88 ***** válasza:
Tesztelj, mert ez nekem nagyon babásan hangzik.Hidd el én nagyon szurkolok és várom az eredményed.Írd ám meg!!:-)
2010. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom hogy mi lett. Még egy kicsit várnom kell sajna. De már alig bírom.
2010. júl. 16. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!