Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt nem értem. Hogy lehetseges...

Ezt nem értem. Hogy lehetseges? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Kulofoldon elek,a parom marcius 4.-6 ig volt itt nalam.Marcius 14 megjott a menzeszem,harom napig tartott.Csinaltam tesztet,de negativ volt.Aprilis 7-en reggel csinaltam meg egyet mert furan vagyok.pozitiv lett.Halvanyan,de teljesen jol lathato,maga a teszt is olyan halvany.A parom aznapon erkezett meg hogy velem toltson 3 napot.Szoval az eltelt idoben nekem nem volt szexualis kapcsolatom.

Azt nem ertem,hogy a teszt miert csak most mutatta ki?Vagy ez lehet teves is?

Bocs az ekezet nelkulisegert,de nem egyszeru a laptopomon irni..:( Van mar egy gyermekem,es vele ket hettel fogantatas utan pozitiv lett a tesztem.Voltatok mar igy?Esetleg tapasztalaltok?koszonom szepen


2013. ápr. 10. 15:04
1 2
 11/11 anonim válasza:
Na?
2016. márc. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!