Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt nem értem. Hogy lehetseges...

Ezt nem értem. Hogy lehetseges? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Kulofoldon elek,a parom marcius 4.-6 ig volt itt nalam.Marcius 14 megjott a menzeszem,harom napig tartott.Csinaltam tesztet,de negativ volt.Aprilis 7-en reggel csinaltam meg egyet mert furan vagyok.pozitiv lett.Halvanyan,de teljesen jol lathato,maga a teszt is olyan halvany.A parom aznapon erkezett meg hogy velem toltson 3 napot.Szoval az eltelt idoben nekem nem volt szexualis kapcsolatom.

Azt nem ertem,hogy a teszt miert csak most mutatta ki?Vagy ez lehet teves is?

Bocs az ekezet nelkulisegert,de nem egyszeru a laptopomon irni..:( Van mar egy gyermekem,es vele ket hettel fogantatas utan pozitiv lett a tesztem.Voltatok mar igy?Esetleg tapasztalaltok?koszonom szepen


2013. ápr. 10. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a teszt lehet később mutattak ki de ha elmész dokihoz az a méretek alapján megmondja menyi idős.
2013. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Es lehetseges hogy ennyivel kesobb mutatja csak ki?Az orvoshoz menes bonyolult itt,ha pozitiv a teszt be kell jelentkezni a midwifehoz es majd ugy 5 het mulva mehetek es a 12 heten lesz ultrahang...:(
2013. ápr. 10. 15:09
 3/11 anonim ***** válasza:
és magán rendelésre nem lehet nemmi?de honnan állapitják akkor meg hogy mikor vagy 12hetes?pl ha nem emlékszel az utolso mensire?
2013. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hat azt nem tudom.de v.mi datumot muszaj mondanod...itt teljesen mas mint otthon,nem csinalnak tul nagy ugyet belole...
2013. ápr. 10. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! Fel tudnál tenni a tesztről képet?

Amúgy barátnőm is így volt, egyszer még megjött neki /bár utólag azt mondja, nem ugyanolyan mensi volt, viszont akkor nem fogott gyanút../. Teszt 5 hetesen negatív, majd a 6.héten vérteszt lett pozi.

2013. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

szia

igen holnap tudok foltenni.holnap kene megint megjonnie,majd kiderul mi lesz.

es az orvosok mondtak neki v.mit miert nem mutatja ki a teszt?koszi a valaszodat.

2013. ápr. 10. 23:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Várom a képet! :-)

Nem tudom, ezt nem mondta... Ő is kint él amúgy! És úgy elkenődött a mensin meg a nega teszten, hogy elment dokihoz, h vizsgálják meg, miért nem esik teherbe. És akkor volt a vérvizsgálat, amiből kiderült, h kisbabát vár.

Amúgy milyen tüneteid vannak, h most teszteltél megint?

2013. ápr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hanyinger,reggelente verzik az orrom,sokat eszek,szedulok,mindig aludnek,faj sokszor a fejem,megszepult az arcom,hulyen hangzik de komolyan,a hangulatom ingadozik,faj a mellem,meg is nott.:) ennyi...kesobb teszek fol fotot.
2013. ápr. 11. 08:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes! Kíváncsi vagyok én is, h mi van! :-) És persze a képre is :-)
2013. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

szia

csinaltam uj tesztet de az negativ...nem ertem.de a mensim nem jott meg,ma kellett volna.hat varakozok meg...

2013. ápr. 12. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!