Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a pecsételő...

Lehetséges, hogy a pecsételő vérzés ellenére terhes vagyok?

Figyelt kérdés

23-25-e között voltunk együtt védekezés nélkül a párommal. Azóta folyton van folyásom, eddig ilyen nagyon csúszós volt, elég sűrű. De kb. 1 hete van benne vér is. Van amikor csak ilyen rózsaszines-barnás, de volt benne néha 1-1 pici vérdarabka is. Tisztaságibetétet nem kellett eddig használni, csak tegnap óta.

Teszteltem 1 hete, de negatív lett. PCO-s vagyok (meforal 500mg 2*1) és szedek allergiagyógyszert is. Szerintetek lehetséges, hogy baba van a dologban? A ciklusom sosem rendszeres, tehát erre sajnos nem lehet építeni.


2013. ápr. 8. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
borzasztó korán teszteltél, inkább ma lőnék el egyet, bár lehet az még mindig korai.
2013. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ, és szerinted a barnás-pirosas folyás és az, hogy nincs különösebb tünetem a terhességre mire utalhat?
2013. ápr. 8. 11:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon korán teszteltél. Elképzelhető, hogy terhes vagy, nincs kizárva, de mindenki csak találgatni tudna még és az orvos sem látna semmit. Ma csinálnék egy tesztet, hátha mutat már valamit, de ha negatív, akkor még várnék pár napot és újra tesztelnék, majd orvoshoz mennék.
2013. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most teszteltem, negatív lett. :-( Várok még, hátha, de bármi kommentet szivesen veszek!
2013. ápr. 8. 12:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Nem akarlak el szomorítani de sajnos nincs babád. Ha mér ilyen barnázós akármilyened van meg fog jönni. Én minden hónapban így vagyok főleg mióta babát szeretnénk. Jövőhéten ki derül az oka is mert megyek vizsgálatra.
2013. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:-( Sajnos nekem is van egy ilyen sejtésem, hogy ez nem baba. De azért reménykedem. Bár lehet, hogy feleslegesen. Mi nem terveztük, de ha jönni akar, hát jöjjön. De valószinűsítem, hogy nincs baba. Bár tegnap fürdésnél éreztem, hogy nagyon meg van dagadva a nagyajkam, nem tudom ennek lehet-e valami jelentősége.?! Neked pedig kedves utolsó sok sikert, remélem hamar sikerülni fog! :-)
2013. ápr. 8. 12:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha van is baba, ilyenkor még nincsenek terhességi tünetek. Máskor is előfordul ilyen barnázás-féle?

A gyógyszert mióta szeded? Mert az is okozhat ilyeneket. Persze nem az allergiagyógyszerre gondolok.

2013. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát régebben előfordult máe barnázás. De ez mondjuk inkább rózsaszín. De már egy jó ideje nem volt ilyen. A gyógyszert régóta szedem már, nem hiszem, hogy az lenne az oka!
2013. ápr. 9. 16:56
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy nincs baba, mert bár még nem jött meg rendesen, de erősebben vérzek! :-(
2013. ápr. 19. 20:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom:((
2013. ápr. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!