Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most már tuti nincs baba?...

Most már tuti nincs baba? Beültetés utáni 12 napomon vagyok. Valami véresbarnás jön belölem. Nem sok, csak ha megtörlöm magam. Progipótlót kapok. Volt vki ilyen helyzetben? Holnap megyek hcg-re.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Abba ne hagyd a progi pótlót!!! Már több lomibkos volt így és mégis baba volt!

fontos, hogy továbbra is használd a progi pótlót!!!

drukkolok, gyere majd a hírrel!!!

2013. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hagyom abba.de olyan érzésem is van,mintha megakarna jönni!Persze megírom mi lesz az eredmény.Köszönöm a válaszod!
2013. ápr. 10. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Et után éreztél valamit?Remélem van baba,drukkolok.
2013. ápr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia Nekem a beultetes utani 8ik napon kezdett barnas pecsetelesem lenni, aztan meg egy csepp ver,aztan meg ket napig barnazas. Sikerult de csak 8 hétig.... :( sOK SIKERT!
2013. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült:(((nagyon szomorú vagyok.ET után nagyon feszült a hasam.mást nem éreztem.de sajnos kevés volt a progiszint.nem maradtak velem a babók:(de nem adom fel!
2013. ápr. 12. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!